BGONAIR Live

Група "локали" пребиха момче на оживена спирка в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

103
Маждрамуняк
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 1
Айдеее, много нежна в днешно време младежта, щом жена успява да ги изгони, след като са "пребили" друг младеж))))
отговор Сигнализирай
102
Барон Мюнхаузен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 0
Тези "локали",кога ли ще попаднат ,на някой който ще ги смели от бой и ще стоят в корито в гипс...явно нападат,слаби и беззащитни,под влияние на наркотици!!!
отговор Сигнализирай
101
Град Козлодуй
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 1
в Метро станциите няма камери Кмете Защо
отговор Сигнализирай
100
Руя
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 0
Тия разглезени откачалки трябва да бъдат въдворени от правосъдието ,а на родителите им солени глоби.Хиляди лева обезщетение на битите.
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 16
Пенсионерите и застаряващите чички тук във форума се правят на Рамбо, но на улицата не смеят да гъкнат, иначе 15-годишните "локали" ще ги вкарат в интензивното. Старците голям го вадят в интернет, но на улицата не е като на маса с ракия и кебапчета.
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 0
Хубаво де, наистина ли държавата не може да се справи с група разхайтени нapкоманчета?! Направете ме министър на вътрешните работи само за 6 месеца, и от локали, ще станат на малки, уплашени, поcpaни локалчета
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 5
Колко евроатлантическо
отговор Сигнализирай
96
Чочка
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 3
И КВО ...БИЛО СТАНАЛО ПОСРЕД БЯЛ ДЕН НА СПИРКА СРЕД 10 НИЩО НЕПРАВЕЩИ СЪЙРДЖИИ ....ПО ЗАКОН ТЕ СЪЩО СА ВИНОВНИ ,ЗАЩОТО СА ГЛЕДАЛИ КАК БИЯТ ДЕТЕ БЕЗУЧАСТНО ...СДВР ЗАЩО НЕ ГИ ЗАДЪРЖА И ТЯХ ...УТРЕ ЩЕ СЕ СЛУЧИ ПРЕД ПОГЛЕДИТЕ НА ДРУГИ КАК СМАЗВАТ И ИЗКОРМВАТ ТЕХНИТЕ ДЕЦА И ВНУЦИ .....
отговор Сигнализирай
95
До Нане
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 6
Бас хващам, че на спирката е имало и соц старшина, и миньор, и военен, и автомонтьор, но като големи мъже са гледали на другата страна с напълнени ***, за да не изядат тупаниците. Българските мъже са със зайци сърца. Смели пред клавиатурата и в компания, но страхливи сред непознати.
отговор Сигнализирай
94
Бай ви Тодор
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 7
Да ви е честита демокрацията и евроатлантическите ценности
отговор Сигнализирай
Новини