BGONAIR Live

Група "локали" пребиха момче на оживена спирка в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

93
Нане
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 3
Скоро ще попаднат на някой въоръжен соц старшина да им изпопръска *** кратуни....===]]]
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 2
За който не знае последствията за такова поведение са свободен час от училище в който една лелка в детска педагогическа стая ти обяснява, че не е добре да правиш така. След това останалите *** от групичката ти те гледат като герой, "щот си бил в полицията", а на бития се присмиват с месеци.
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 1
Нищо чудно в близко бъдеще да прочетете локали бяха вързани бити и е .. бани .
отговор Сигнализирай
90
Град Козлодуй
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 0
До: Хора то и Обществото гледа сеир добре защото една жена ги изгони тия бъдещи Рецидивисти
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 7
Бай Тошо тези деца баш последното соц поколение са им родители. Добре сте ги шамарили ама явно не сте ги научили да стават за родители.
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 0
Не знам защо сте против ушевите. Не веднъж съм писал, че пред очите им стават стотици нарушения на ден, а те горките се правят, че не ги виждат. Случайно да не се преработят или да не спрат грешния човек, че ще трябва да пишат обяснения... Сбирщина безполезници.
отговор Сигнализирай
87
Ужас
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 0
Щом това се случва в час пик и в центъра,какво ли е в кварталите.
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 0
ПОСЛЕДСТВИЯ! Последствия и за пикльовците и за родителите! Сложи на баща му белезници, че отглежда и изхранва хулиган и да видим дрисльото какво ще му се запечата в главата.
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 6
До: Тодор Живков При тебе нямаше локали, но имаше телени мрежи с ток по границите!
отговор Сигнализирай
84
Хора
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 0
Къде е полицията,в центъра на София, няма полиция.Сигурно си харчат голямото не заслужено увеличение,което настрой народа срещу тях....и има защо.
отговор Сигнализирай
Новини