BGONAIR Live

Като по чудо: Денонощие без жертви по пътя


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Добри
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
На пътя всички сме равни бедни и богати защото ако се изджасаме ще пострадаме всички не само единия затова тъпите кратуни трябва да уврът и да не се държим както на война а да спазваме 4 елементарни правила .1 правото на десния2 карай в дясната лента лявата е само за изпреварване3 Не си само ти който имаш работа.4 Не си по умен и тарикат от останалите.
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
17

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Асане асанеее , Сто да ти го нацепят!
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
така е защото максим не е в българия.
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ако изобщо можеш да четеш, щеше да знаеш, че за удар отзад е виновен този, който е отзад! Няма такова условие да се кара в дясната лента! Ако на пътя има нерамвности, при заобикаляне на препятствия или дупка, шофьорът може да премине в друга лента и този, който е отпред, има предимство!
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Много откъсано заглавие !
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Много добре знам колко е разрешената скорост даже бях малко под нея, а вие знаете ли какво пише в правилника за движение по магистралата? На празна магистрала си длъжен да караш в най-дясната свободна лента! Карайте си с 60 обаче после ако някой ви ВЛЕЗЕ отзад да не се оплаквате...
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Много е зле положението тук. Ония ден настигнах на магистралата по тъмно лада, движеща се в лявата лента с 70-80 при празна дясна лента лента. Стоповете и едвам светеха и не се забелязваха от далече, а аз карах с разрешената максимална скорост. Едвам спрях зад него... мигах, бибитках - ефект никакъв. Трябваше да го заобиколя от дясно...И АКО ЗНАЕШЕ И КОЛКО РАЗРЕШЕНАТА ЗА ДА Я НАПИШЕШ.... ЗАЩОТО НАСТИГАНЕ С РАЗЛИКА ОТ 40-50 КМ НЕ Е ТОЛКОВА ОПАСНА, АМА ТИ МАЙ СИ СЕ ПРАВИЛ НА ШУМАХЕР....
отговор Сигнализирай
11
hasan
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Стара си ти п*атко заспала, катастрофи стават заради такива като теб, я си стой у дома пред playstation-a, а в колата само на задната седалка
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Щото е мокро и карат по - внимателно. Най стават катастрофи през лятото на хубав път и добра видимост.
отговор Сигнализирай
Новини