BGONAIR Live

Като по чудо: Денонощие без жертви по пътя


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Много е зле положението тук. Карам си аз по пътя, а един с доста мощна кола ми святка отзад... набих спирачките и оня се побърка. Кривна наляво- надясно и хукна да ме изпреварва. Аз си карах нормално - с 90, обаче явно ограниченията на тоя не му харесват. В следващото село, КАТ бяха спряли един с 20-годишна кола и пишеха акт. А тези с мощните коли за тях са невидими.
отговор Сигнализирай
8
Тединка
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Трябва да забранят по магистралите да се движат толкова стари коли. Много от катастрофите на магистрала стават , заради такива бавно движещи се трошки!
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ама има и 2 дупки в целия щат нали? номер 3...
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Много е зле положението тук. Ония ден настигнах на магистралата по тъмно лада, движеща се в лявата лента с 70-80 при празна дясна лента лента. Стоповете и едвам светеха и не се забелязваха от далече, а аз карах с разрешената максимална скорост. Едвам спрях зад него... мигах, бибитках - ефект никакъв. Трябваше да го заобиколя от дясно...
отговор Сигнализирай
5
читателче
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Утре ще компенсираме. Няма да се излагаме, я!
отговор Сигнализирай
4
я
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Точно така е!!!!!
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
opredeleno si prav az jiveq v louisiana.... shtat a e gore dolu kolkoto bulgariq i za cqla godina ima 3 ! zaginali na putishtata
отговор Сигнализирай
2
hasan
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Нека всеки като тръгва нанякъде си помисли дали е по-добре да стигне с 30 мин. закъсненеи, или въобще да не стигне
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Докъде я докарахме, нормалното състояние на нещата да ни изглеждат чудо.
отговор Сигнализирай
Новини