IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Е, потегляме ли? За мен беше чест... Пуснаха записи от "Петрохан" от последните часове на жертвите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

324
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Напомня на инцидента при прохода Дятлов...
отговор Сигнализирай
323
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Много силно говорят и са подредени точно пред камерата.
отговор Сигнализирай
322
Предстои да видим
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
: анонимен Още преди няколко дни написах , че Петрохан е български минивариант на "Клонка Давидова" и Джеймстаун/ Гвиана. Дали след Ламата в НИРВАНА ще го последват и някои от питомците му предстои да видим. Дано МВР ги е издирило защото може да има верижна реакция. При будистите няма смърт, а има прераждания.
отговор Сигнализирай
321
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Камерите засичат движение,24 часа не снимат ако няма движение
отговор Сигнализирай
320
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 1
МВР Пикчърс да пусне целият запис на тази камера. Да видим дали други хора и автомобили се появяват на кадрите, изобщо да видим целия запис. С откъсчета удобни на службите няма да стане!
отговор Сигнализирай
319
Василев
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Всички контрабандни нарко канали , били транзитни или от България за други страни винаги са били под опеката и контрола на тайните служби още от комунистическо време, така както ЦРУ е най-големият наркотрафикант в света !Някой се е издънил по веригата и се заличават следи и доказателства! Никога няма да излезе истината селяни прости!Агент Джина Рамбалджи !ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
318
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
Аз на записи не вярвам. Защо не са счупили камерата? Или репликите са били позьорски като за филм? Тази камера отвън е странно да има звук. Стоят пред камерата като за дубъл на сериал. Знаели ли са, че пистолетите са заредени с истински патрони?
отговор Сигнализирай
317
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
гъби ядат ли, зелени ли?
отговор Сигнализирай
316
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Разбрали са, че Радев е подал оставка и от мъка потеглили.
отговор Сигнализирай
315
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
И като какви ще се прераждат?
отговор Сигнализирай
Новини