IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Задържаха двама мъже за изнасилване във Варна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Пак "мръсните, мързеливи и корумпирани полицаи" са виновни. С цялата си наглост за пореден път дръзват да изправят същите престъпници пред закона и да отварят работа на съда. Сега съда ще си го върне и пак ще ги пусне на свобода, че е по-лесно. "Мърсните, мързеливи и корумпирани полицаи" да му мислят как ще ги хващат следващия път. Тяхна си работа.
отговор Сигнализирай
7
гошко
преди 14 години
Харесвам 37 Не харесвам 0
ХА сега кой ще се ОСМЕЛИ да попита "справедливия" съд ..... как прецени да даде "изпитателен" срок на тези "индивиди"-и кой носи отговорност.......предполага се, че в БГ съдията не носи отговорност за грешките си.......както и за парите получени от НАС ГРЯЖДЯНЕТУ
отговор Сигнализирай
6
чудя се
преди 14 години
Харесвам 38 Не харесвам 1
чудя се тази жена няма ли баща,брат,приятел?За какво им е съд?
отговор Сигнализирай
5
дядо Матейко
преди 14 години
Харесвам 45 Не харесвам 0
До стената! Иначе оправия нема! Смъртни присъди може да няма в цивилизовани страни, но не и у нас! Ние сме все още в преход от феодализъм към капитализъм и за нас са необходими други закони, не тези от ЕС!
отговор Сигнализирай
4
ПРИСЪДА
преди 14 години
Харесвам 56 Не харесвам 0
Докато има "изпитателни"присъди за по няколко грабежа,насилие и други престъпления-ще е така!!!
отговор Сигнализирай
3
Jordan
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Ако имат пари,бегом при Паунова или Чучкова - те ще ги оневинят;адвокат тряб-ва да бъде Рангелов или Василев. Ако нямат пари - мълчание;съдиите сега са под напрежение и ще ги забравят поне 5-6 месеца. През това време отивайте да берете малини в Испания, може и грозде в Италия или Англия.И друг път умна-та!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 18
1
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
пак ли са от ромски(турски)произход
отговор Сигнализирай
Новини