BGONAIR Live

За историята: България е част от еврозоната от 2026 г., получихме всички "Да"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

283
Шепа
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Деградирали продажни наглеци ни откраднаха държавата,ТАКА СЕ РАДВАМ,ЧЕ МИ ИСДА ДА ВЗЕМА ЕДНА ПРАВАТА ЛОПАТА И ДА БЛЪСКАМ ДО СМЪРТ ВСЕКИ ПРОДАЖНИК ОТ ПАРЛАМЕНТА!!!ПЛЮЯ НА МЕДИИ,ПОЛИТИЦИ И ИНСТИТУЦИИ ПОВЕЧЕ ОТ МЕН ДАНЪК НЯМА ДА ВИДЯТ МИНАВАМ И В СИВИЯ СЕКТОР,ТАКА ЩЕ ИМАМ И ПО ГОЛЯМА ПЕНСИЯ АКО СИ Я СПЕСТЯВАМ,СМЕТНЕТЕ И ЩЕ ВИДИТЕ,ЧЕ ПАРИТЕ НИ ОТИВАТ В ЯМА ПЛАЩАМ 800 ЛВ ДАНЪК ОТ ЗАПЛАТАТА МИ ДАЛИ АКО ПОВЕЧКО ТАКИВА КАТО МЕН СПРЪТ ДА ПЛАЩАТ ЩЕ ИМ СТАНЕ ХУБАВО????
отговор Сигнализирай
282
Добре дошли
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
В потъващият от дългове кораб ЕСЕС!!!
отговор Сигнализирай
281
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 8
Това не е демокрация, да си махате левовете и да си рушите държавата. Гърците са създали демокрацията, ама не са си махали драхмите. В древна Атина е имало и демокрация и драхми.
отговор Сигнализирай
280
Пенсионер
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Не знам да се радвам ли или не. Преминахме през 9 септември , 10 ноември , Шенген .Сега ще преживеем и еврото .Свикнали сме на сътресения. Като знам как се вихри спекулата не мога да бъда спокоен. Но ще видим.Никой не маже да предвиди бъдещето.
отговор Сигнализирай
279
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Поздравявам кремълските лакеи с днем победы!!!!! хахахахахахахххааааа
отговор Сигнализирай
278
Вай
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Пола и всичко Останало е сменено,ОТДАВНА.САМО ДЖАФКАТЕ,А КЕРВАНА,ПЪТУВА!!!
отговор Сигнализирай
277
Как така
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 10
Ама 80% от народа каза НЕ . защо насила ни натириха в котилото на сатаните.
отговор Сигнализирай
276
От входа питаме
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 8
Трябва ли да сменяваме пола си сега ..,.. или по-късно ?
отговор Сигнализирай
275
до 294 Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
в грешка сте, традиционната религия на българите не е християнстото а е тенгризмът.
отговор Сигнализирай
274
ГЕРБ помогна
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 8
Вече не са ни необходими Парламент, Министерски Съвет, Президент, Полиция, Армия и православната ни църква. .,.,.. Догодина ще ни подменят азбуката с латиница.
отговор Сигнализирай
Новини