BGONAIR Live

Борисов за приемането ни в еврозоната: Не мога да се зарадвам...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

266
Джим Кери
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 6
Ами какво чакате Българи , да ви мачкат още , трябва Война
отговор Сигнализирай
265
Възраждане
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 15
Народа винаги ще гласува за ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
264
ПАТРИОТ
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 20
Борисов е най добрия политик на България за всички времена.
отговор Сигнализирай
263
Гост
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
Пурко що не се радваш
отговор Сигнализирай
262
Справедлив
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
Борисов лъже - все още не сме преминавали през война, но пътя по който ни водят управляващите,неизменно ни тласка към разединение и сблъсък.
отговор Сигнализирай
261
Drago
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
Какво стана с 18-те милиарда дупка?
отговор Сигнализирай
260
Тиквата от Банкя
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 6
МУТРАТА пак започна да се вживява. Диктатора от Банкя 12 години мачкаше хората ,взимаше им бизнесите. Накрая преби децата на хората под колоните.
отговор Сигнализирай
259
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 3
Като знам какви бесни цени и данъци ме чакат, не мога да се зарадвам! Шопарите в парламента не ги мисля, те са си уредили чекмеджаците!
отговор Сигнализирай
258
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
257
avtor67
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Как да се порадва като знае как е продал народа си. Дългите години в политиката не го шлифоваха и цървула си остава ***.
отговор Сигнализирай
Новини