BGONAIR Live

Борисов за приемането ни в еврозоната: Не мога да се зарадвам...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Он си знае....Но имах чувството, че всеки момент....ще се разплаче! Заради влизането ни в Еврозоната:))))
отговор Сигнализирай
35
Затвор!!!!
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Може да попаднеш на хора.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Що не се радва Боко Пожарникаря? Да не би Хамарцупян да е отказал да му даде онези милиарди евро, дето ги пази за гаранция на лева?
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
Минали сме 500 години робство и е свършило, но сега вече е завинаги ! Сами сме си виновни , че закрихме държавата си .
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
когато застанеш против народа си , няма как да си щастлив
отговор Сигнализирай
31
мосю Маргариди
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Всичките нации днес в Европа са прегърнали цивилизацията... сал вий балгарете не щете да се конформирате. Не трябва да слушате старите, ръждясали глави.
отговор Сигнализирай
30
Хем се радва, хем ми
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Супер е че сме в Еврозоната, но ако ни управляват Бойко Борисов и Пеевски нищо няма да се промени! ГЕРБ ни обеща много неща, но все още сме в блатото! Има доказателства , че може България да е много по-добре и се видя докато тях не бяха на власт! Вдигнаха се доходите и ние изпреварихме две държави от блатото и зад нас останаха две държави! Време е Бойко да се пенсионира и Пеевски да се спре, защото отиваме в посока автократи зъм!
отговор Сигнализирай
29
Мда
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Борисов е нарцистичен *** от, той е ясен от години. не е ясно защо не е при бай Ставри, където му е мястото или в Курило?!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 16
Браво, Бойко! Честито, истински българи!
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 0
Безкрайно нагъл лъжец и манипулатор. Заради далаверите му вече 15 години сме най-бедни и най-корумпирани в Европа. Браво!
отговор Сигнализирай
Новини