IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Явор Гечев: Коалицията на Румен Радев се бори за 120 депутати в НС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 8 Не харесвам 0
До: пафАма като спреш да разговаряш,се оказва ,че ги няма !
отговор Сигнализирай
31
паф
преди 2 седмици
Харесвам 1 Не харесвам 15
като разговарям с мои приятели.....може и да ги има!
отговор Сигнализирай
30
Мехмед Хашим
преди 2 седмици
Харесвам 3 Не харесвам 17
Всичко започва от Кърджали общината и хората около нея източват пари от цяла България. Пеевски ги подкрепя и причината е ясна.Ако Румен Радев даде пълна подкрепа на полицията и прокуратурата и се направи реално разследване в тази община, народът ще види край на корупцията и той може да спечели огромно доверие дори до 130 депутати.
отговор Сигнализирай
29
уфффф
преди 2 седмици
Харесвам 25 Не харесвам 1
Братчед,не са ли ви много тези 120 места ?
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 3 Не харесвам 14
До: анонимен k.22 Стига с тези обвинения в русофилство 35 години след демократичния преход, ставате смешни! На мода е обвинението крадци на едро, което е характерно за по-старите партии. За наследници на бивши червени бизнесмени и червени босове: питайте Боце Б. - той на 18 г. е станал член на БКП в Милиционерската школа - Симеоново, а като преподавател в нея е бил командир на батальон, който е раздавал правосъдие през 1983 г. в турските райони. А в ДПС-НН има немалко бивши червени.
отговор Сигнализирай
27
Иван
преди 2 седмици
Харесвам 17 Не харесвам 9
Ще видите, че ще го постигнат, 120 депутати, с помощта на мадуровките. Това е целта на всичкото предизборно тичане, посред нощ в МВР. И други такива.
отговор Сигнализирай
26
Марион
преди 2 седмици
Харесвам 25 Не харесвам 2
ПРЕМЕНИЛ СЕ ИЛИЯ И ПАК ОСТАНАЛ ***.ТА " БОРБАТА ВИ ЗА 120 ГЛАСА , НО БЕЗ КРАЙНАТА НУЛА.БОРЕТЕ СЕ И НИЕ ЩЕ СЕ БОРИМ ПО СВОЕМУ.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 19 Не харесвам 0
В земеделието са само робовладелци та може и Гадев и Гечев да стане и те от тех. Това им е политиката.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 31 Не харесвам 1
Мотото декламирано от радев: "Ще си върнем държавата". Но тя не е на никого. Държавата това сме всички ние, а не определена на определена каста от ДС стояща зад радев.
отговор Сигнализирай
23
Простакерии
преди 2 седмици
Харесвам 19 Не харесвам 4
от цяла България - обединявайте се около Румен Боташев. Там е манджата.
отговор Сигнализирай
Новини