BGONAIR Live

При 100% преброени протоколи: Окончателна победа за Радев, ГЕРБ се задържаха на втора позиция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

104
До 94
преди 2 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Опозицията сме ние - хората. Ако Радев оплеска нещата още наесен излизаме на улицата и го сваляме и правим нови избори. Нали това е демокрацията.
отговор Сигнализирай
103
Гагогога
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Умря Герберската ***.
отговор Сигнализирай
102
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Искам да живеят богато и да зимам много пари!
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Някакъв еуроатлантически плач ли дочувам
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
"Искам силна икономическа държава от там идват богатствата" - България никога няма да е силна и богата в ЕС, не са я взели за това.
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: анонимен 88 Че защо? Докато ПП-ДБ беше опозиция защо вървеше да ги плюете? Даже, като бяхте в сглобка, пак ги плюехте.
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
Как Възраждане има 13 депутата, като не могат да съберат толкова на протест!?
отговор Сигнализирай
97
Българин
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Аз искам да карам мерцедес в ЕС, не искам да карам москвич.
отговор Сигнализирай
96
Анонимни
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Искам силна икономическа държава от там идват богатствата Останалото са лъжи за невежи Червените олигарси спечелиха 5 години водиха тази битка и успяха Кой го е грижа за държавата Използваха невежите тук наше мвр и готово
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Зулусите от ИТН - къде са ..Тошко взема ли лиценза за търговия с енергия...Балабанката кви ще ги вършиш...А шака зулу от учин дол- брои в ДЕЛТА хил кинтите - дали ще връща нещо или...който дал дал
отговор Сигнализирай
Новини