BGONAIR Live

При 100% преброени протоколи: Окончателна победа за Радев, ГЕРБ се задържаха на втора позиция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

194
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: анонимен190 Някой пак се е объркал,че тук е Украйната му
отговор Сигнализирай
193
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 9
Нищо няма да направи Pyндьo. Има около половин милион гласа от най-глynaвата част от българите и още толкова купени. Ниска активност 48%. Много е далеч от резултата на Бойко 1.7 млн през 2009 и 60% активност. Два месеца ще пърди в napламента и изчезва.
отговор Сигнализирай
192
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 8
Радев благодари на Мадуро и Путин!
отговор Сигнализирай
191
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Та кой беше и кой е Троянския Кон на Русия в ЕС и НАТО? Дали не се казва България?
отговор Сигнализирай
190
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Сбъдна се отколешната ми мечта БСП да са извън парламента. Отивам да празнувам! Ура!
отговор Сигнализирай
189
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: До референдумО Не ни го натресе ЕС,а Боко.Сега ще видим дали Радев,ще направи референдум.за еврото,съмнявам се!
отговор Сигнализирай
188
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Честито, Радев, избрахме те. Сега си свърши работата и изчисти помията. Прати в затвора заслужаващите. Вади на яве каде, как и при кого ни отиват данъците. Сменяме и теб ако не го направиш.
отговор Сигнализирай
187
110
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Разбирам че не може всеки с 1 и 2 процента да е представен в парламента, но имаме 3 партии над 3%, чиито гласове ще се преразпределят де факто. Аз не желая моят глас да се преразпределя, след като 15-20% са непредставени следва да има не 240 депутата, а примерно 200.
отговор Сигнализирай
186
Елементарно Уотсън
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Радев със сигурност ще погне Дебелян и Бойко. Всички дела на трупчета ще получат зелена светлина. Другото е че ще махне Сарафа. Останалото ще видим...
отговор Сигнализирай
185
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонимен181 Е,и те няма да вемат участие в парламента на Радев на него поне да управлява България му стигат депутатите без да се налага да прави сглобки.Друг е въпроса за ВСС и могат да му бъдат препъни камък.
отговор Сигнализирай
Новини