IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пропаганда на ГЕРБ в сайт на столична поликлиника видя Кадиев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

76
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Дан Браун да напише още една книга за тази конспирация
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Кадиев може да е всякакъв, но е единствения политик, който си подаде сам оставката в знак на несъгласие! Факт! Борко още я размахва, но го е страх милият, защото затвора е най-малкото май което ще му се случи! Чакат сигурно и други авери, от други времена!
отговор Сигнализирай
74
ФАШИСТ
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
всички са комунисти ! "нищо ново под слънцето "!
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 10
До стига глупости! От твоята по-голяма глупост има ли?Тиквата докара България до най-ниското стъпало по доходи в Европа,Станишев бил за затвора???
отговор Сигнализирай
72
Георги
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
До ИнакомислещМоже по комунизма да е имало лека пропаганда но имаше ли работа ? Имаше! Интересуваше ли те кои е министар прецедател ? НЕ! Кво да говорим повече ?
отговор Сигнализирай
71
неук
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Считам, че ако г-н Кадиев не беше обърнал внимание, нямаше да го забележат повече от един промил от четящите сайта. Ако се напъна е възможно да намеря подобни и волни, и неволни подредби на текст, но надали ще успея обосновано да твърдя, че те влияят на мислещите хора, дори напротив. Това че ни го натъртва показва по-скоро липса на висока обща култура и интелект в него , а може би и на насадени догми в посоката на мислене, които дълбоко ограничават възможността му да се изказва обективно.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 10
До Анонимен 75. Не Кадиев се коментира, а сигнала на Кадиев!Всичко що е просташко е дело на ГРОБ!
отговор Сигнализирай
69
varg
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
това го знам от миналата година
отговор Сигнализирай
68
аз
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
"Привилегировани" хора в държавата изкупиха на безценица движими и недвижими имоти- държавна собственост.За една нощ станаха милионери и после имат наглостта да се определят като "успели" хора, а ние не успелите да го "духаме."БЕЗСРАМНИЦИ!!!Трябва всички милионери в България да се вкарат в затвора!-без да се прави разследване.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До мучачо: по- скоро трябва да напишеш "крадемИ България"
отговор Сигнализирай
Новини