IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Приходите на Столичната община с 8 млн. лв. повече


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Тези пари които са в повече са дошли от платени данъци на ***
отговор Сигнализирай
7
художника
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
И това по време на икономическа криза? София да даде заем на държавата, че да не се излагаме из Европа и по света!
отговор Сигнализирай
6
Иванов
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Вярно ли ще намалят местните данъци и такси?:))))))))))
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
А разходите на столична овщина как са ?Ще се намерят ли по 90 хилки за "коледно-новогодишни фандакови "бонусчета?
отговор Сигнализирай
4
мишо
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Имам предложение...бариера на входовете на София и такса от 100 лева за влизане на коли от прованса..само объркват движението в столицата..и така Фандъкова ще събере доста повече и ще поправи дупките по улиците.
отговор Сигнализирай
3
12
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 10
А къде отиват парите ,от десетки години входовете към София са в кръпки и дупки ,а за северната дъга на околовръсното което е и международен път е в трагично състояние някога изобщо Фандъкова минавала ли е по този път? Браво за какво? За откраднатите пари или добрата инфраструктура ?СРАМ ЗА СОФИЯ Е СТОЛИЦА.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Полицията се е захванала да пълни бюджета с глоби за нарушения дори и съмнителни и спорни.Та затова.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 11
Когато фактите говорят на плюещите им пресъхва плюнката.
отговор Сигнализирай
Новини