IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Заради еврочиновниците - София опасана с бариери и кашпи!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Ще ни направят на маймуни с техните глупости. То ще са кордони, бариери, кортежи, задръствания...
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
БЕЗСРАМНИЦИ! От 15 години Борисовата градина е превърната в паркинг. Там няма да сложат една бариера преди някое дете да бъде прегазено, но за тия вонящи евродегенерати-веднага! Кметицата е позор за моя роден град!
отговор Сигнализирай
6
(-_-)
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
От национален дворец на културата ще стане интернационален дворец на диктатурата.. Хората вече няма да могат свободно да се движат в близост, а ще трябва от далече да заобикалят мястото, за да не нарушават спокойствието на калпавите чиновници на ЕС..
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Да бяха ремонтирали извънземната постройка на Бузлуджа и да ги закарат там тихо спокойно местенце таман нямаше да пречат на никой, а сега един господ знае колко псувни ще отнесат.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Навремето много биеха по районните по време на конгрес на БКП. Сигурно и сега ще е така.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Аз казах ли ви, че ще изселят половината град, за да осигурят комфорта на еврочиновниците. Всеизвестен факт е, че София фигурира в списъците като най-несигурни и опасни градове, още повече по европейските стандарти. Във всеки момент може да падне някоя саксия, или покрив на от рушащите се сгради.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Най-добре ще е всеки да е зад решетките. Така ще е най-безопасно.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Това е частна служебна среща, нищо общо с живота отвъд загражденията.
отговор Сигнализирай
Новини