IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пътищата в София обработени срещу заледяване


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ужас... само при ГЕРБ зимата има лед и сняг
отговор Сигнализирай
6
Някой
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
А вчера къде бяха.У бъзито ли.Верижна катастрофа с 30 коли поради заледен път.Днес се бият в гърдите.а за вчера мълчат като бити ***-си.То и през август много добре чистят.Никъде нямаше заледени пътища.
отговор Сигнализирай
5
Грешка
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Правилното заглавие е: "Пътищата в София обработени след заледяване".
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
За пред хората се прави по следния начин. Всички автомобили, които участват в зимната поддръжка на пътищата, трябва да бъдат оборудвани с GPS прослдяващо устройство и те са. Само че то не е трайно закрепено към автомобила, а се дава на шофьора, да го включи най-често към запалката, като обяснението за това е че автомобилите се повреждали, чупели и т.н. Когато трябва да се симулира работа, слагат десетина gps-а в една лека кола и газ по маршрута. После се дели парата. Това е обработка суджушки.
отговор Сигнализирай
3
Елемаг
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Te вчера се изпопребиха ,колкото беше възможно.Сега на слънчево и на +13 градуса ,ми е неудобно от колегите да кажа, какво ми обработвате,ама само на документ!!!*** ние сме си виновни,че ви траем!!!
отговор Сигнализирай
2
Миро
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Мафията на Самоковската ***, отноов усвои няколко милиончета.То нито сняг, нито лед има, ама те "чистят" и надписват с химикалката.
отговор Сигнализирай
1
Юрдечка Фуфупкова
преди 5 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Браво.........но днес заледяване при плюсови температури............НЯМААаа!
отговор Сигнализирай
Новини