IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Фандъкова за пътуващите: Защо трябваше да си разменяме вирусите?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

293
НИЕ, ВИЕ, ТЕ.
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
бат Бойко, измисленият щаб-генерала, и др. всезнайковци, здравният пенсионер хубаво казаха. Пикът ще е около Великден, и седмица, две след Великден, ама е късно чадо както казва отец Нафърфорий. Пуснахте четвъртък и петък *** от София към провинцията, и морето, планините, ся заради такива селяци ще страдаме, ние по-малките градове, и ще отиде цяло лято тази карантина. Банско заради 10-човека, и + го затвориха, а София където е БУМ на огнището с над 500 не беше затворен в началото.
отговор Сигнализирай
292
Глас народен
преди 5 години
Харесвам 18 Не харесвам 13
Фандъчке, ти кога слезе от Самоков, че взе и акъл да даваш? Ние се прибрахме на село при семейството. Хапваме и пийваме, а утре ще се съберем всички на агне и козунаци. Това е семеен празник, ако не знаеш. Наздраве на всички празнуващи!
отговор Сигнализирай
291
До 306
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Аз знам къде съм расъл... И си стоя в къщи... А ти ми кажи в кое село пасеш...! Да ти пратя "безплатен" черен чувал с цип... За родителите ти... ИдЕот!
отговор Сигнализирай
290
плебса
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
СТИГА ЗЛОБА!!!!СПРЕТЕ СЕ!!!КОЙТО Е ИЗЛЪГАЛ И СЕ ДОКАЖЕ, ЩЕ СИ ПОНЕСЕ ПОСЛЕДСТВИЯТА.....ТЕЗИ ПО КПП ЗА КАКЪВ *** СА!!!!
отговор Сигнализирай
289
Спартак
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
По, изненадата ще е определено неприятна. Ще идва бавно - с чакане и писмени обяснения до няколко каскади КПП, и мръсно - като влак на БДЖ в тунел. И подкупите няма да вървят.
отговор Сигнализирай
288
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 11
Излезлите от София са лекомислени, самодоволни и евтини тарикати - егоисти. Каква ли изненада им готви Щабът. Съвсем скоро ще разберем, но надали ще е приятна . Дотогава нека си пийнат, хапнат и третото в Банско, Мелник, Трявна и т.н.
отговор Сигнализирай
287
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Всички прости левичари напуснаха столицата и си отидоха по родните места и сега с голямо задоволство ще се завърнат хапнали и пийнали охолно.
отговор Сигнализирай
286
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Как ли са прекарали софиянци почивката си по Черноморието пък и на други места след като местните хора са ги псували и ненавиждали. Тоя път са били изненадани, но следващият път няма да са така търпеливи ако не дай си боже има заразени.
отговор Сигнализирай
285
хер Езел Шванц
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Защото вие от герб сте потресаващо прости!
отговор Сигнализирай
284
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
В Швеция днес 606 заразени и111 с фатален край при опит застаден имунитет.Доцент *** може да виобясни, къде е проблема.
отговор Сигнализирай
Новини