IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Протестиращите запалиха факли и блокираха "Цариградско шосе"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Пет пари не струва нашият народ. Всичките политици са българи, а не занзибарци. Какъвто народа, такива и политиците му. Цяла Европа ни се смее! Айде сега ме опровергайте и кажете, че сме най-, най- в света! Бай *** такива!
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 30 Не харесвам 8
Въпрос на време е да ги разгонят. Търпение
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 24 Не харесвам 6
Гледам и си мисля че всеки народ заслужава съдбата си едни стачкуват други ги плюят затова едни съседи са ни управлявали 500години щото сме умен народ
отговор Сигнализирай
28
Айнс Цвай
преди 4 години
Харесвам 28 Не харесвам 10
Полицията няма да направи нищо. Бойко ще подаде оставка утре. Оная ряпа Радев ще си събере прислугата в служ. правителство- висчко спира на яката пауза, тежка зима се задава. А догодина на иБорите - пак ГЕРБ на власт ( с друг Мин.Предст-л. :) и пак почваме да блокираме на поразия.. и така , докато Европа ще ни клъцне всичко и ще ни гледа само сеира. А дано да не е така.. ама надали!
отговор Сигнализирай
27
Малко ми приличат
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
На езическите племена правещи ритуали с огън в тъмнината. Но, ако помислим, това там не са точно християни. Библията проповядва смирение. Исус говори за другата буза. На барикадите християни няма. Само езичници.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 8
Точно така, запалете факли, покажете на всички, че сте нацита и протестът ви няма нищо общо с демокрацията. Нали уж се борите срещу мафиотския фашизъм на Боко Тиквата? За какво са ви тези факли? Много *** народ, един жалък диктатор не може да махне от власт.
отговор Сигнализирай
25
Герберастите са
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 12
В амок, че кльопачката им свършва.
отговор Сигнализирай
24
Щерю
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 7
Обречен протест, но пък - екзотичен, с тия факли. Зимата сигурно и клади с дърва ще накладат, че то навън на студ издържа ли се...
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Пълно с *** тука само няколко неутрални коментара.
отговор Сигнализирай
22
До коко
преди 4 години
Харесвам 28 Не харесвам 11
Ядосахте полицията, ядосахте софиянци. Пътници.
отговор Сигнализирай
Новини