IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Комисията по култура в СОС иска да прати МОЧА в музей, бил и опасен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

235
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До Руснак - ти зерно си мислиш, че в България на некой му дреме за Русия, Украйна, Германия, САЩ и т.н. Това, че сте се колили едни други си е Вашия исторически позор, а не нашия. През цялото време стоим отстрани и Ви се смеем. И на Хитлер, и на Сталин. От гледна точка на България и интересите ни Вашите лидери са просто пионки, които сме използвали за кратко и сме отпратили да си ходят.
отговор Сигнализирай
234
до Защо
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Браво за коментара!!!!!
отговор Сигнализирай
233
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Защо никой не говори че е опасен и утре шмайзера може да падне и да удари детето му!Тогава какво ще говорите?
отговор Сигнализирай
232
от автора
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Войника с шмайзера е с образа на Хитлер на който комунистите с десителития му се кланяха вожда на Германската Социалистическа Работническа партия.
отговор Сигнализирай
231
Защо
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
Никой от съветските носталгици тук не живее в Русия?
отговор Сигнализирай
230
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
"Чакайте, бе, хора - Трети украински полк. Значи не трябва да го махаме, какви Путини, какви пет лева." - май тряаше го преименуваме на "Признателни на трети украински полк... бла, бла..." за да няма спорове и който иска да се припознава в него.
отговор Сигнализирай
229
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
До Сата НАТО Колкото и страшно да е, изглежда, че такъв е бил оригиналния план: първо Украйна, след това бърз пробив към Приднестровието, отсам руския чорап в президентството, с помощта на сърбетата затватрят от другата страна и - ето ти нов "източен блок". Ако Украйна не беше удържала така, сега можеше да говорим за СЪВСЕМ РАЗЛИЧНА ситуация.
отговор Сигнализирай
228
БЪЛГАРИН
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
РУСКОФАШИСТКИТЕ КАПИЩА ДА СЕ МАХАТ ВЕДНАГА
отговор Сигнализирай
227
ха ха
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
До АнонименВ Ню Йорк на моста нещо се бяха объркали и бяха сложили синя боя,вместо зелена-демек руското знаме.Случайно,ти да видиш!Има видеа по случката.
отговор Сигнализирай
226
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До Анонимен 259 Но Берлинската стена я бутнаха :)
отговор Сигнализирай
Новини