IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Цял Средец зад Вълкан, подписката - във всеки магазин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 40 Не харесвам 1
До АнонименНищо нередно не е направил, за да се крие.....Той нищо не е направил на българите, но кой ще го защити от прииждащите интелектуалци, ако не самите ние. Те хората много добре разбират за какво става дума.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Тук се се превърнало и е станало коментарийна яма.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 46 Не харесвам 1
Тия като почнат да пресичат границата ни с калашници в ръце, чак тогава ще се усетите че това не са никакви бежанци.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 51 Не харесвам 1
Да е живи и здрав човека и Бог да го благослови!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 47 Не харесвам 0
Нищо нередно не е направил, за да се крие. Изпълнил е дълга си. Още повече, че не е нужно от предопределен изстел в случаи, в които е нападнат наряда. Директно се стреля. Ако се стигне до осъждане и затвор за полицая, горко и тежко на всеки един полицай. Мотивацията, каквато и да ще спадне драстично. Никой няма да си рискува живота и здравето, като знае, че ще отиде в затвора.
отговор Сигнализирай
11
Стрелба по браздата
преди 10 години
Харесвам 54 Не харесвам 0
Какви бежанци са тези, когато преминават НЕЛЕГАЛНО ГРАНИЦАТА, идват от АФГАНИСТАН - т.е. не от Сирия и ВСИЧКИТЕ СА САМО МЛАДИ МЪЖЕ И ВНИМАНИЕ - НИТО ЕДИН ОТ ТЯХ НЕ НОСИ ДОКУМЕНТИ ЗА САМОЛИЧНОСТ!!! Това е много ключов момент в цялата ситуация!Щом си бежанец - взимаш си документите и идваш регламентирано през КПП-то!!! А, не нелегално през браздата!
отговор Сигнализирай
10
xpc
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 25
Цял един народ - съучастник в прикриване на престъпление. Знам, че подбудите ви са чисти и целѝте точно обратното, но всеки умен патриот ще ви каже - така унищожавате България. Мислете! Все още не забранено.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 29
И под камък да се е скрил ,ще го намерат нашите приятели от ЦРУ и като същия убиец на деца Гадафито ще го метнат у някой магазин за внимание.
отговор Сигнализирай
8
Judge Dredd
преди 10 години
Харесвам 67 Не харесвам 1
ДЪРЖАВНА ГРАНИЦА СЕ ПАЗИ С ОГЪН И МЕЧ, А НЕ С МАСЛИНЕНИ КЛОНКИ!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 42 Не харесвам 0
От къде пък го измислихте това село Вършилово и това плачещо сирийче?
отговор Сигнализирай
Новини