IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Задържаха данъчен с подкуп в Сливен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
SLAVOVA
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Всички данъчни са взимат пари под масата, бургазли най- много! Е поне му напишете имената, или инициали те не са много в Сливен знаем ги, Добри хора са ама ха де изгоря човечеца. Защо спряха проверките в Пловдив. Защото г-н Пеевски се намесил. Защо В София няма, защото там бил закона! Държавата ни няма да се оправи никога и затова бизнеса умира няма работа и хората ще бягат зад граница. Такива *** ни управляват, че нямам думи. Проверяват -отчитат дейност от грешната посока! ***!
отговор Сигнализирай
12
нищо
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
нищо вярно няма, няма данъчен, който да взема подкуп! те са нашите защитници от корупция!
отговор Сигнализирай
11
БУРГАЗЛИЙКА
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
А В БУРГАС КОГА ЩЕ ГИ ПОЧВАТЕ ???
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Купувате си жилище по всички правила на закона от човек на който му е почната, ама недовършена някаква ревизия, идват 2-3 плъшока като тоя, пишат едни фалшиви протоколи, че стария собственик е търсен на адреса и не е открит и после НАП-завежда дело за обявяване на договора за покупко-продажба за недействителен.Ако имате лошия късмет да сте от Бугргас, или региона и там да ви гледат делото, сте с двата крака в ***, а некадърните данъчни слагат ръка на жилището ви.
отговор Сигнализирай
9
сминдух енд чесън
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Не е било подкуп ,а такса за услуга.
отговор Сигнализирай
8
:)
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
300 лева :) А какво стана с Мургина? Какво стана с проверките за доходите на крадците с палатите и колите за по половин милион евро?Боко Тиквето не разбра ли, че трябва да жертва някой по-сериозен играч, за да остане на власт?Вече и най-простите гербери не се хващат на тези смешки с 300 лева :)
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
В НАП се въртят далавери за милиарди, те хванали някакъв мишок.....Но пак е едно добро начало!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Оная, дето разпродава на хората апартаментите, като обявява договорите за недействителни - кога ще я окошарите?А Бургаските съдийченца, дето са тандем с нея и изкарват цялата и свинщина легална?????До кога НАП ще слага ръка на жилища на коректни платци, които са купили имот от хора с дългове, които НАП не е потърсил и не си е свършил работата?!Кога??????
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
я да проват да задарйат даначен без подкуп
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Едно добро начало, добрият финал ще бъде когато всичките шопари в НАП-Бургас родят в пандиза!
отговор Сигнализирай
Новини