BGONAIR Live

Простреляно, паднало...? Майка и медик в спор за истината


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 74 Не харесвам 1
Нищо му няма на детенцето, след като са изходили 10 метра без да се разплаче. Майката просто не е забелязала, че си е одрало ***, ходейки до количката. Излишни драми от една малко истерична майка, според мен.
отговор Сигнализирай
Новини