IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Медицински сестри протестираха пред кабинета на директора


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Пациент
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
До 6 Името на *** е Илко Семерджиев здравен министър в кабинета на Иван Костов. Добре, че времето не му стигна да продължи т.н. си "реформа", че беше се засилил сериозно да прави частни ин тц здравни каси.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 11
Наскоро придружавах мой роднина в болница в София. Побиват ме тръпки от ужас като си спомня. Толкова противни медицински сестри, намръщени, сърдити, отка чени. Бях придружител налагаше се да задавам въпроси обаче на третият ден не смеех да дишам да не ми изреве някоя див.ачка в лицето. Живея в чужбина от дълги години и съм отвикнал от подобни прости същества. Тази професия е най уманитарната. Нямаш ли човещината в душата си по добре не ставай медицинско лице само за заплатата.
отговор Сигнализирай
3
българка
преди 6 години
Харесвам 25 Не харесвам 6
мили колежки НАПУСКАЙТЕ БЪРЗО!НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ! БЯГАЙТЕ В 4УЖБИНА ТЕЖКО И ТРУДН Е НО Е 110% ПО ДОБРЕ ОТ РАБОТА В БГ БОЛНИЦА и го казвам от опи заминах с фирма като гледа4ка в старчески дом след 2 години като нау4их езика кандидатствах за работа в болница взеха ме И на 48 години работих ве4е в хирурги4еско отделение На 56 ме пратиха в университет да у4а за акушерка и СЕГА на 60 години съм акушерка ЩАСТЛИВА И ПО МОЕМУ ДОВОЛНА И УСПЯЛА ДЕРЗАЙТЕ И УСПЕХ В КАУЗАТА!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Колективен договор. Това е договора на стадото.
отговор Сигнализирай
1
СУДЖУЦИТЕ
преди 6 години
Харесвам 27 Не харесвам 7
Работете, роби!
отговор Сигнализирай
Новини