IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бутат къщи в "Шекер махала", бременна заплаши да спи в руините


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
док
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До авсДа, бе! И така всеки ще започне да строи, където му скимне като знае ,че ще има опрощаване. Трябва да се спазват законите от всички, независимо от етническа принадлежност. Да помечтаем :)))
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Да им дадат апартаменти на улица Латинка
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
ЕМИ,ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ГЕРБ ЗА ДА ВИ ДОЙДЕ АКЪЛА
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Нема такава държава пълен хаос.Толкова безхаберно управление няма никъде по света .За това трябва да се създаде единно централно правителство с еднакви закони за целия ЕС.ЕВРО ПРОКУРОР,ЕВРО СЪД,ЕВРО ЗАПЛАТИВСИЧКИ ДЪРЖАВИ С ИЗРАВНЕН СТАНДАРТ.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Цветан Цветанов със седем апартамента! А ти не заработи и един!?
отговор Сигнализирай
45
до чист българин
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
1.Ако съм си построил незаконна къща на твоята земя, и щракам с пръсти а ти плащаш данъци, а аз ти се смея че си прос, ще подкараш ли фадромата? 2. Преди 20 години ми се роди дете. Ако ти, жена ти и родителите ти бяхте събирали по 200 лв на месец за мен, сега щяхте да ми дадете грубо 100 000 лв да купя апартамент на детето си в София. Защо не сте събрали пари за детето ми? И при това положение, защо караш мен да събирам за къщи, здраве, и какво ли не на ромите?
отговор Сигнализирай
44
Циник
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
От 70 коментара се четат ... малко повече от половината...И моя е "изчезнал" ... с очите си съм виждал коза на 3ия етаж на тераса от новопостроен блок в една от пловдивските махали...паркет и "дървена дограма" бяха изчезнали - защото номадите - калайджии - не са свикнали на уседналия живот на българите.Прави са юзърите - идете до КАТ Пловдив и вижте какви котиджи им построи държавата - за която българите са "ромски донори" ... какво стана - кога ще им раздавате климатиците?
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 12
Хубаво са бутнали къщите. Ама сега какво да правят хората? Да ходят да спят по централите на политическите партии управлявали България през последните 30 години?
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Не вярвам да е бременна.
отговор Сигнализирай
41
казаХ
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Всичко незаконно да се бута,без разлика коптор,хотел или небостъргач.
отговор Сигнализирай
Новини