IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

На фона на водната криза: Има липса на хидроинженери у нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
Az
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Познавам един, щяха да го гърмят на едно партийно събрание. Ама той си купи държава и вече не работи на частно.
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До: 96Бе то било много лесно бе?Интересно как се съчетават едновременно хидроинженерството със програмирането?В смисъл искам да кажа, и едното и другото не е като да се научиш да играеш на "Не се сърди човече".Изисква се доста сериозна подготовка искам да кажа.Не смятам, че и едното и другото са цвете.За 4000-5000 лева те изстискват като лимонче.Затова всички предпочитат Терминал-1 и Терминал-2 на летище София.Не че в чужбина няма пак да те изстискат, но за доста повече парички :-)
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Няма нищо. Нали "бизнесът" в България има нужда от: готвачи, барманки, сервитьори, перачки, гладачки...Нямаме нужда от хидроинженери, имаме нужда от камили!
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Нали има един, ... или скъпо взима :) Хаха
отговор Сигнализирай
71
ами Доган?
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Търсят се хидроинженери? Поканихте ли Доган? Защо го забравихте? Самоук хидроинженер , без диплома, само с философските си "знания"- БГ съдът каза, че е нормално да получи 1 милион лева -само за косултация. Такъв специалист, а го пренебрегвате!
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
До АнонименЦитат: "с успех 5,20 и никога не съм взел стипендия"Ами разбира се, че няма да вземеш стипендия. Тъмно зелен ли си? Не. Падаш ли си по мъже? Не. Каква стипендия искаш въобще? За стипендия трябва да си в уязвима група.
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Значи има 2500 хидроинженери. Трябват им още 500. Общо 3000. Да турим една заплата от 3000 лева на месец за да няма недостиг на желаещи. Това прави 108 милиона лева на година. Ние купихме едни безсмислени самолети които нямат никакъв шанс да оцелеят повече от 10 минути срещу турските ВВС за 2,1 милиарда без лихвите - ето ти осигурено финансиране за хидроинженери за 20 години напред.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Е, каква липса, като си имаме велик хидроинженер Доган?!
отговор Сигнализирай
67
Драган
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Сега ще научат по трудния начин че чистата околна среда не е безплатна. Ще лъснат години и десетилетия безхаберие и пасивност от страна на нашата премъдра държава.
отговор Сигнализирай
66
Помня
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
До ЕРИК 69 При соца инженерите се учиха да работят на струг.
отговор Сигнализирай
Новини