IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Строгите мерки заради COVID-19 се удължават до 12 април


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 41 Не харесвам 11
До 13Ти ако наистина вярваш на цифрите в Русия значи си голям наивник. А това, че Русия била много голяма, да голяма е на територията. Реално имат нямат 130 милиона. Тоест една голяма пуста територия.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 54 Не харесвам 4
Не че не се очакваше... Но не ги виждам да правят нещо да се подобри ситуацията. Още 2 седмици агония да чакаме какво точно? Знае се, че ваксина ще има най-рано другата година, лекарства за точно този вирус вероятно също... С тези 20-30 теста на ден, които правят, в момента, в който вдигнат забраната, ще настъпи бум в заразените, предвид, че страшно много хора продължават да ходят на работа, а и продължават да се прибират от чужбина. Поне границите затворете, за това време
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 39 Не харесвам 7
Тежките случаи не са на възрастни хора, нали? Кажете си, че и хората под 60 го карат тежко.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 48 Не харесвам 8
До НА ЧАС ПО ЛЪЖИЧКААве вие от 10 дена сте в това положение и вече ревете на умряло ве. Я се стегнете малко.
отговор Сигнализирай
13
Генерал Мутраджийски
преди 5 години
Харесвам 65 Не харесвам 9
Ще напправя предложение до премиера извънредното положение да бъде удължено с 80 години. Някъде към 2 100 година ще настъпи пикът на епидемията.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 57 Не харесвам 5
Коронавирусът се носи по целия свят. Хората тръпнат и дори се целуват с предпазни маски. У нас се крепим криво-ляво да сме живи и здрави. Затова пък си имаме друг, не по-малко страшен вирус кабинетът на Бойко Борисов. Срещу този бацил все още нямаме маска. Той ни дърпа към дъното. Същевременно нагло е разтворил уста и лъже пред целия свят, че икономическият ни ръст заради кризата ще намалее малко, да не ни забравят за еврозоната. За българите, дето се връщали, сега няма да добавям, защото в тази ситуация е неприлично. Сега дори се опитват да си припишат заслугата за борбата срещу коронавир
отговор Сигнализирай
11
Пийте си виното
преди 5 години
Харесвам 43 Не харесвам 4
Кажете имат ли съпътстващи заболявания хората с недостатъчност! Какви?Имат ли препоръки Медицинския съвет?Какви са те?Г-л Мутафчийски, със сигурност рискът от неточни диагнози за апендицит е по-висок от риска от Коронавируса. Вършете си Вашата работа. Не ставайте Кукла на конци!
отговор Сигнализирай
10
Циничност
преди 5 години
Харесвам 53 Не харесвам 9
Е,то диктатът едва сега започва...То беше ясно това!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 47 Не харесвам 13
Аз подкрепям щаба на мангъров и тези мерки са излишни и само не лъжат от тия?
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 55 Не харесвам 9
Що нема измрели ?
отговор Сигнализирай
Новини