IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

85 починали и 4 212 новозаразени с коронавирус у нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

197
Грант Заеми
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Добре,вервайте си, всеки си плаща за тарикатлъка. Спсението на давещите се било в тяхните си ръце, ами лека им пръст тогава
отговор Сигнализирай
196
До пияницата
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Не е вярно, че Бойко не взима мерки - напротив. Бойко и здравният министър взимат мерки - всеки ден от поне месец насам те взимат различни мерки - резултатите са по 100 трупа на ден.
отговор Сигнализирай
195
реалнафантазия
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Стигнахме Китай по брой заразени, но те са 1.4млрд. като население, а ние 6.5милиона.Правете си сметката колко сме зле. :)
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
До Д-р Мишо ПаникьорскиКаквото говориш, това да ти се случи.
отговор Сигнализирай
193
пияница мистик
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
До 201Ако имаш по-добро решение за лекуване на бактериална пневмония от лекарите не бъди скромен, *** ги научи какво да правят :)))
отговор Сигнализирай
192
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
До пияница мистикТака е. Червените са известни с ****офреничните си промени.
отговор Сигнализирай
191
аз съм 199
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Исках да напиша, че тези хора са преживяли Гладната Луканова зима. Тогава бях дете.Помня празните рафтове.Баба лека и пръст казваше: "В магазина с трън да завлачиш-няма какво да закачиш" Помня купоните. Тогава беше паника и страх.Нашите ставаха рано в тъмното да чакат на опашка за храна.Нямаше олио.Това беше точно 1990/1991г.Брат ми беше малък всяка вечер търсеше кисело мляко.Помня как плачеше.Нямаше и купуваха нашите мляко от едно село и го подквасваха в тенджера.За това ви казвам-страхуват се.
отговор Сигнализирай
190
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
До Д-р Мишо ПаникьорскиМного плоско и тъпо. първо се излекувай от простотията и после потърси психиатър. Елементарно, много елементарно. Не държим да ни занимаваш с комплексите си и твоите опити за умни мисли.
отговор Сигнализирай
189
рр
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Тези, които ходиха по дискотеки и барове, феновете на конспираци и подобни еквиваленти - сред тях търсете отговорност
отговор Сигнализирай
188
Когато
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
броят на новите случаи стане 94 000 ще бъда готов да ви кажа последното шестцифрено число за ноември Мориарти, една седмица преди края на октомври, когато броя на регистрираните случаи беше 35 000Октомври ще бъде преходен месец, а ноември ще е критичен МориартиЗдравната система ще поддаде Мориарти Не се прецаквай, не се минавай. Прецакай вируса, пази се МориартиГа-ньо псу-ваМориарти
отговор Сигнализирай
Новини