BGONAIR Live

Мними майстори измамиха жена, взеха 18 000 лева за саниране

Те били напълно непознати

Снимка БГНЕС, архив

Снимка БГНЕС, архив

Мними майстори измамиха 52-годишна жена с 18 000 лв. в Бобов дол, съобщиха от полицията.

Жената е подала сигнал, че е дала парите за саниране на две тераси на апартамента ѝ на напълно непознати майстори.

По случая се води разследване и е уведомена прокуратурата.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Страната
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата