IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Искат шоково поскъпване на водата в цялата страна, ще има ли такса "водомер"?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 1
Нямаш системи за водохващане, тръбите ти са на решето и половината вода от ВиК-то се губи по водопреносната мрежа и потъва надолу някъде да напоява древни цивилизации живущи под земната ***. Имаш повече дупки, отколкото пътища. Ел-жиците ти се веят във въздуха вместо да са вкопани под земята и някой като се покашля по-силно или мине камион да направи малко течение, гърмят бушони и половин квартал остава без ток.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 45 Не харесвам 2
Инфраструктурата им е от 60 те години с 99 % търпящи загуби (познайте кой ги плаща) ама да дигнем още малко цената, че БЕЗВОДИЕ> АХАХАХАХАХА
отговор Сигнализирай
7
Бай Байдън
преди 1 година
Харесвам 37 Не харесвам 1
Малко му е на тоя овчинарод.Има още за издояване
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 42 Не харесвам 1
Загубите на питейна вода по старите водопроводни мрежи в определени населени места, както и загубите за напояване по амортизираните напоителни системи също са сред основните причини за липсата на вода в много региони.-----Ами хващате членовете на бордовете на директори на Вик Дружествата и ги пращате да копаят изкопи за подмяна на мрежата до пълно обновяване. С кирки.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 39
3.50 за кубик вода е много , а 7.00 лева за цигари може
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 57 Не харесвам 1
Eто защо случайно допуснахме източване на язовирите (е и на няколко банки). То си имало тънка сметка. И тя пак е за сметка на гражданите! Честито! Живейте!
отговор Сигнализирай
3
Димитър
преди 1 година
Харесвам 51 Не харесвам 2
На година в страната ни пада дъжд и сняг, който като обем ще ни стигне за 10г. напред, ама тия ***@ лалугери един язовир не могат да направят. И дайте сега да вдигаме цената, за да намалим потреблението на нещо в излишък при правилна политика.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 41 Не харесвам 11
Колко евроатлантическо
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 44 Не харесвам 4
Бой по канчетата на тоя овчинарод!
отговор Сигнализирай
Новини