BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5049
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Крайно време беше да си го получат тез измамници.А задържани ли са?
отговор Сигнализирай
5048
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Полага им се на тези прасета !
отговор Сигнализирай
5047
dsarko
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
5046
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Костов и Борисов,ония *** адвокатчета
отговор Сигнализирай
5045
dsarko
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
НА КОЙ ЗЛАТКО БРЕ ?
отговор Сигнализирай
5044
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Абе не знам,ама на Златко и на Пешко ми го натеглияха ако, хе хе хе
отговор Сигнализирай
5043
наблюдател
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
ама вие се вземате много на сериозно,май си мислите ,че света се върти около вас ,а не вие около него
отговор Сигнализирай
5042
гледам сеир
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Клавиетурните нинджи да отиват да си вършат работата, а не да плюят :) ! Дали да не създам един сайт?
отговор Сигнализирай
5041
Дядка
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Изглежда се имаш за корифей не само в милиционерско-правните науки , но и за такъв в много други области - в случая филолого лингвистичните , където правилата са консервативни и строго определени .Няма да ти посочвам елементарните грешки , понеже нама да да разбереш , пък е по-сладко човек сам да намери правилните решения . Иначе приемам всякакви съвети за "открехване" , стига да са правилни , за разлика от твоите и когато са правилно формулирани / с ясен смисъл/ !
отговор Сигнализирай
5040
pichurkin
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
"Дядка" този форум явно е някой или по-точно всеки да си излее злобата.Ако има ефект-всичко е точно!Лошото е, че някой като теб много си вярват.Това,че казваш "всяко стадо си има ***"-да,но начина и изразните средства не те разграничават от другите коментари.Що да не си мъчат хората мозъците?!Или като масата да отговарят с думите "слушам и духам",като теб?!*** хора има на всякъде,дори и в МВР-но МВР е друга тема.Леко само ще те открехна не се пише/говори/ - "толкоз" и "умни заключения".
отговор Сигнализирай
Новини