BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5019
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ха-ха-ха-ха. Това да не е дебеланката известна сред индианските племена в Америка с името момата скункс?
отговор Сигнализирай
5018
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Всички сте в голяма грешка. Всъщност зад анонимността на наглеца плюещ по Злати и Петър се крие не мъж а жена! Много едра не само за жена но и за мъж, нестандартно дебела /поне 47 наднормени кг./, шкембе конкуриращо тумбака на Митьо пищова, пълна липса на шия /едно от най-прекрасните неща у жените/, масивни като торби с цимент бутове, огромни табани нуждаещи се от най-малко 41-42 номер обувки, ръце като горнооряховски симид и лице копие на героинята от Мъпет шоу ***. И миришиииии.
отговор Сигнализирай
5017
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
кво стана бре . май цапардосаха с бан и втория умник хехехеееееееееее
отговор Сигнализирай
5016
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
П.П. А колегата с оксиморон-а може да е спокоен - лесно ще намери реализация в цивилния живот...с тоя интелект.
отговор Сигнализирай
5015
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Айде лека деца, че утре ще клюмам на оперативката. Иначе ме разсмяхте. Всички ви знаем кои сте двамката убавци тончови, но споко - скоро всички ще ви разберат. Много, много скоро! Дори по-скоро от колкото предполагате. Айде лека от мен.
отговор Сигнализирай
5014
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
направо си умираме от уплах хехехехехехехехе
отговор Сигнализирай
5013
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Винаги е така - не си виждат омацаните дупета, а тръгнали на другите кусури на търсят.
отговор Сигнализирай
5012
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Имам чувството,че въй шубе,яката.
отговор Сигнализирай
5011
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Айдиии,да поровим със свинските ръчички,всички.
отговор Сигнализирай
5010
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
ееееее как бе ? знаем го тоа случай . само че въпросния вече не е в КП хехехеееее .
отговор Сигнализирай
Новини