BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5259
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
и мариан ли бе? брее че то много станахме баджанаците. ама щом и тоя е в списъка не я ща повече. ше вземе да ми натресе нещо.
отговор Сигнализирай
5258
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Само слагай кондом,че Мариян *** я е ***.
отговор Сигнализирай
5257
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Той е абсолютна шматка,тоя Коцето.*** си я и вечер спокойно.
отговор Сигнализирай
5256
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
даже една нощ беше бая притеснена щото оня искал да се жени за нея в ареста. за резил вика светлето ще ме направи тоя кво да правя. пък и ако вика се оженя за него току виж го пуснат и после няма да мога да идвам нощем при теб. ей на откак го пуснаха сменихме тактиката щото оня я дебне. сега се срещаме денем докато уж е на работа.
отговор Сигнализирай
5255
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
аве него не го знаем *** светлето я знаем. тя разправяше че нейния бил в ареста щото пазел нощем дискотеки и вардел мука. ама докато се чукаме кво да праим говорим си.
отговор Сигнализирай
5254
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
На Коцето ,дългия *** пандизчия,приятелката.Ония тримата *** ,дето търкаха наровете с Мука
отговор Сигнализирай
5253
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ся като няма кво да правим,шъ *** Светлето
отговор Сигнализирай
5252
Жълтия Ламтурник
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Има,бивш старозагорски ***,дето е бил по арести и затвори,щото се е изживявал на рекетьор и нарко бос,а сега е кочиаш на едно жалко импотеннто джудже и шизофреничния бивш началник на РДВР Ст.Загора
отговор Сигнализирай
5251
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Да-а-а-а , по-тъпо същесво от сторозогорския *** май няма !
отговор Сигнализирай
5250
EХОТО
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Кво стаа ве папагали?Нещо май никой вече не ви обръща внимание на писаниците.Лаехте,лаехте...ами сега като вече никой не ви е..ава кво ще правите?Палячовци,кажете бе кво се оклюмахте?
отговор Сигнализирай
Новини