BGONAIR Live

Пълен контрол: В МВР - Стара Загора са се подслушвали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5249
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Аве Мирончо вярно че вного пиеше ама сега направо е чудо. Сега смучи три пъти повече и някой ден от пияндурене ще се гътне. Редовно смуче при приятелката си близначката и на Нанито. Пропаднал пияница и алкохолик ей тва е тая ***. Деградирал тип първи братовчед на алкохола по майчина линия.
отговор Сигнализирай
5248
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не тоя,един друг *** ,дето зайците им викат,щото много братя.Преди продаваше на пазара зарзават,ся има магазин за дънки.Знаиш го ва,Карамане,на гурко 137 живият тез *******и.
отговор Сигнализирай
5247
Караман
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Кой Мариан,да не е сводника от "Зора" ,брей тя голям "пършинг" ще излезе това Светле,щом и м***алите я подкараха.
отговор Сигнализирай
5246
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Кой не я хванал той не я е ***.Щом и мариян *** е ***,смятайте.Така,че не е голяма гордост да гласувате
отговор Сигнализирай
5245
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Абе пич,те повечето дето са я **али не могат да работят с компютър.
отговор Сигнализирай
5244
Жълтия Ламтурник
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Е що да е скъсан цървъл Мирона?Динко Танев не му ли прави вече партия от проститутките пред "Верея" и надолу до хотел "Езерото",те на него се отчитат и си бяха на партия.
отговор Сигнализирай
5243
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Ади ве,който е е**л Светлето да гласува!
отговор Сигнализирай
5242
Караман
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Може и да е алкохолик но е добър екстрасенс,аз имах на времето проблеми с тъщата и хемороиди и Миронов всичко ми позна,каза ми и с кво да си мажа хемороидите и от тогава да чукна на дърво,минаха пет години,нямам проблем.А тъщата,както ми каза Митьо Миронов,не се минаха шест месеца и се гътна та умря.Та така де има си трески за дялане човека ама други н еща пък му идат отръки.
отговор Сигнализирай
5241
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Всички баджанаци на Коцето /дългия морук- арестант,бивш *** и комедиант/ да гласуват!
отговор Сигнализирай
5240
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Абе брат му по чашка С.Стойчев нямаше ли го някъде наоколо
отговор Сигнализирай
Новини