Али Макгрегър като повечето хора обича да купува подаръци, пише Би Би Си. Тя ги избира за рождени дни, бебешки партита, дори за колеги и приятели на работа. Повечето хора обаче не подаряват дарове в размера или цената като Макгрегър.
Али е президент на PR компанията Reicura, базирана в Торонто. За 50-годишния юбилей на майка си Макгрегър я е завела във винарна в Напа, окръг Калифорния. Това не е необичаен подарък. Али обаче накарала да отворят винарна, където обиколки не се правят, за да могат тя и майка й да дегустират от виното.
"Майка ми трябваше да види как се прави виното, а след това да дегустира грозде от нейната рождена дата" - споделя Али и допълва: "Това беше наистина специално."
Макгрегър не разкрива колко струва екскурзията, а само, че е "доста пари".
Как е успяла да отвори обаче винарна, в която туровете не са разрешени? Както казват старите хора - парите говорят.
Семейството й се смята за доста заможно - има активи за над 30 млн. долара - парите не са от значение за Макгрегър, особено когато става дума за купуване на "правилните" подаръци.
Повечето хора искат да изненадат семейство и приятели с внимателно подбрани подаръци за празниците. Когато стане дума за богатите обаче - те имат други категории.
Да бъде голям и да носи приятно преживяване
Когато имаш достатъчно пари на разположение, е лесно да купиш нещо от магазина, но когато подаръкът те кара да преживееш нещо и да придобиеш някакъв опит - то това показва мисъл и благодарност към човека, за когото е. Макгрегър например обича "да купува" преживяване. То е по-смислено, отколкото предметите.
Тази година Али е организирала парти за сестра си в Ню Йорк. То е било тематично - "Сексът и градът" и подобно на героините в него, двете сестри са си направили малко пазаруване, а след това добро ядене в хубави ресторанти.
За 27-годишния рожден ден на Макгрегър, майка й я е закарала в Мускоко, Онтарио в луксозна вила, където дежурен готвач им приготвял храната.
Прочетете целия материал на bgonair.bg

Гамата на Ferrari остава силно обвързана с миналото
Носталгията продава: Завръщането на касетките следва бума на винила за 1 млрд. долара
Кадър на деня за 1 август
Продажбите на BYD нарастват за трети пореден месец, подкрепени от износа
Fitch: Политическата нестабилност ще затрудни свиването на дефицита в Румъния
Страната с най-много наематели в Европа търси решение на проблема с недостига на жилища
Рецепта за хумус с гъби и нахут
Горят сухи треви и стърнища зад голям търговски обект в Стара Загора
Йотова на събора в Гела: Гайдата се превърна в емблема на България (+СНИМКИ)
Трагедия в Стара планина: 60-годишна жена загина след падане от билото
Горящ автомобил подпали сухи треви на АМ "Тракия" край Ямбол (+ВИДЕО)
Още проблеми за България преди Евроволей
Бешикташ търси Влахович за подпис, той чака Барселона
Реал взема почти 200 милиона от школата си
Леао иска сочна заплата в Турция
Коул Палмър: Заспах през първото полувреме срещу Мексико
Довбик обясни защо избра Болоня
Седмична нумерологична прогноза за 3 - 9 август
Високопротеинова зеленчукова супа за отслабване
Тест с ангели ви съветва за близкото бъдеще
Месечен хороскоп за август 2026
Трапезата на Илинден на 2 август - за здраве и късмет
Постни рецепти за Богородични заговезни
Компютърен тест оценява вероятността за аутизъм с 13 въпроса
Молекулярен профил показва риск от Алцхаймер години преди когнитивния спад
Метформинът потиска клетки на рядко агресивно заболяване на кръвта
Първите дни на кърменето: Защо началото невинаги е лесно?
Кампания насърчава кърменето без рутинно дохранване на бебетата в родилните отделения
МЗ предлага лекарства без разрешение да се прилагат и за профилактика и диагностика
Хванаха за ден 27 шофьори с алкохол или наркотици
Петима са фаворити да сменят Инфантино
Българин загина в катастрофа в Нидерландия
Моторист загина след катастрофа
Смениха шефа на "Булгартрансгаз" Владимир Малинов
Жена загина след падане в Стара планина