IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Аполо 11" на 50 – 400 хил. души зад гърба на един човек


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
Венера
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Първото успешно меко кацане на друга планета в човешката история, е кацането на Венера, осъществено от "Венера 7", изстрелян от СССР на 15 декември 1970 г. 20 години по-късно, на 10 август 1990 г. американците изпращат апаратът на НАСА "Magellan", който влиза в орбита около Венера, но не може да кацне на планетата, а само обикаля като гладно куче и от космоса провежда радарно картографиране на повърхността.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Малий в зората на цветното кино и телевизия,тия успяха да кацнат на Луната,не ми се мисли с днешното развитие на дигиталните технологии не са казали не са стигнали и до Alpha Centauri.
отговор Сигнализирай
54
АнонимеН
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
ЯВНО ТЕХНОЛОГИИТЕ СА БИЛИ МНОГО ПО-ДОБРИ ПРЕДИ 50 ГОДИНИ ЩОМ СА ПРАЩАЛИ ХОРА НА ЛУНАТА ПО 3 ПЪТИ НА ГОДИНА :D ТОВА НЕ Е ШЕГА!АРМСТРОНГ Е САМО ПЪРВИЯ ЗАСНЕТ А СЛЕД НЕГО ИМА ЦЯЛА ВЪРВУЛИЦА ОТ ХОРА СТЪПИЛИ НА ЛУНАТА!!!
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
На Луната са кацали само астронавти на Третия Райх. Американците са кацали в студио на холивуд и са летели с ракета без двигатели.
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 7
Наближава денят в който една от най грандиозните лъжи на 20 век ще лъсне на бял свят!
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 6
Уикилийс: вие сте мистификатори и лъжци, това напишете в Google. Джулиан Асанж вече пусна филмче със заснемането на кацането на луната. Вижда се абсолютно всичко как заснемат, виждат се оператори, чува се обичайното камера и след това екшън. Това е суров материал от заснемането, Асанж спомена че ще пусне и втора част. Циркът с кацането на луната е пълен, всичко от сащ е фалшиво, фалшива демокрация, и фалшиви пари имат. Само военните конфликти които създават са истински.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Кацнали са Но самолетоносача ми .Батето Бог да прости този бохем
отговор Сигнализирай
49
Циолковски
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
До НовтекПредпочитам да гледам филми, отколкото "прякото предаване" путуливизията на филмчето за кацането на лунатиците. Очевидно е, че повечето снимки с висока резолюция и добре аранжирана експозиция са направени в студио.
отговор Сигнализирай
48
Хахахаха
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
FAKE 14 MOON 21 LANDING 34 = 69А -1 M - 13 1 + 3 =4
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
50, ние не оспорваме, че чернобилл бил гръмнал, а питаме кога диверсионната група ще си признае, че го взриви?
отговор Сигнализирай
Новини