IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Цеца скочи заради Аркан: Моят Желко не е направил това!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
ЖЕЛИО
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
До АнонименНАПИШИ СИ ИМЕТО ***
отговор Сигнализирай
34
ЖЕЛИО
преди 10 години
Харесвам 27 Не харесвам 11
Смешни сте защитавате сърбите които винаги са ни забивали нож в гърба научете историята и тогава се изказвайте .СРЪБЕ НА ВРЪБЕ
отговор Сигнализирай
33
oценяване
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
45 В интерес на истината имали са доста голяма държава от края на 13 до към средата на 14 век, след смъртта на цар Стефан Душан Сърбия се разпада на няколко части и впоследствие пада под османска власт!
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 5
В крайн а сметка виждам, че не знаете нито защо е създадена Югославия, с каква цел, дали е дългосрочен проект, не знаете кой е финанцирал този проект и с какви ресурси. Много хора си мислят, че това едва ли не са го направили тъпите сърби. Което въобще не е така. Сърбите постоянно се оплакват, че някой им взел теритоии. А те дори и това не заслужават. Понеже тези земи в много малък период са били техни. Голяма сръбска държава не е имало никога. А манията им да бъдат лидер в Югославия бе грешка.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 8
Замесена ли е некъде Джоли, работата мирише на психо!
отговор Сигнализирай
30
бг
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 16
Еврейските *** Анджелина Джоли и Кристиана Анампур чекат с нетърпение такива откачени лъжливи небивалици.
отговор Сигнализирай
29
Горан
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Знам, ли? Никой не може да пита самият Ражнятович така ли е било, не е ли било така... Всичко може да е измислица, може и да не е...
отговор Сигнализирай
28
до 30
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 14
Хората в Югославия 50 години живяха като братя преди американците да дойдат насам....с този твой цитат....се представяш като обикновен лъжец.Братя- сърби-българи: албанци- сърби: хървати-сърби: мюсюлмани: сърби...айде стига де...съвсем ни взе за балъци!
отговор Сигнализирай
27
ПК74-7.62х54
преди 10 години
Харесвам 36 Не харесвам 33
Сърбите са мъжкари за разлика от нас българите. Те си защитаваха родината и бяха в пълното право да мачкат. А ние сме просто женски полови органи с меки китки. Само ревем по форумите, но утре като стъпят мюсюлмани на главата и ще пълним гащите защоте сме си такива. Голям сеир ще падне. Макс до 10 г. и ще сме много по зле от Сърбия преди 20 г.
отговор Сигнализирай
26
бг
преди 10 години
Харесвам 45 Не харесвам 11
Когато бех емигрант в Австрия имаше една босненска муслемка от Биелина.Изключително подла,завистлива,лъжкиня и интригантка.И нейния по-млад брат беше същия *** като нея.
отговор Сигнализирай
Новини