BGONAIR Live

Като "черен турчин" Ердоган бил роден за слуга на елита


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 39 Не харесвам 0
к.Какъв ,,турчин ,,? Баща му е от Батуми - маран ,майка му от Нагорни Карабах -дах(г)- чах-фут.
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 39 Не харесвам 0
Хер Донган го чака изненада - никой не му вярва, никой не го иска - той си е таралеж в гащите. Единствено може да прави евтини PR кампании, на които да вярват овчарите на юг, докато си таковат козичките.Те тия още вярват, че ги чакат по 40 девственици(или 90 бяха?!?) на ония свят. Бият тия чела в земята, вият като заклани от някакви странни високи постройки... общо взето - западнала нация, която я чака да се сблъска с реалността(и да изтрезнее) или да изчезне от лицето на земята...
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 41 Не харесвам 2
"Той поведе Турция по пътя към ЕС, той разшири свободата на пресата..."Хахахахх! Често ли бе? Ердо-кой, ердо-как, ердо-куку! : )))
отговор Сигнализирай
61
Toto
преди 10 години
Харесвам 38 Не харесвам 0
Виждам си доста умен "ястреб", затова ще те помоля да коментираш всичко написано от мен, а не избирателно. По доста от нещата написани по долу мълчиш... нормално .. А и не разбрах, ти какво правиш в тази маловажна и ужасна за теб държава България ? Или и ти си част от плана на "големия ястреб" за колонизация на света от Турция ?
отговор Сигнализирай
60
АЛЕКСАНДРОС МЕГАЛУС
преди 10 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
Ястреб, защо през 1930 година Кемал Ататурк е премахнал от вашия език --- арабската дума за ГРАД = ШАХИР, ШЕХИР, --- И Е СЛОЖИЛ НА НЕЙНО МЯСТО ГРЪЦКАТА ДУМА ЗА ''Среда, Средище - КЕНТРОН / КЕНТРОН / ЦЕНТЕР == което вие турците сте взели за ''КЕНТ = ГРАД'' ??ЗАЩО, ТУРКОС ??
отговор Сигнализирай
59
Toto
преди 10 години
Харесвам 39 Не харесвам 3
А като чуят за турчин, за какво се сещат по света ? Сподели с нас ? За лидер "ястреб", който като кихне Америка, тича да и бърше носа ли ? Или може би за погледа на осрания "ястреб" в момента, когато Америка се разграничи от Турция при сваления руски самолет ? Една Американска *** , ето затова се сеща света като се спомене Турция
отговор Сигнализирай
58
Toto
преди 10 години
Харесвам 42 Не харесвам 1
Ястребе, сега като няма какво да кажеш, не е нужно да се насилваш по клавиатурата. Ние българите не затова сме създали компютъра. Колкото и да сме маловажни за теб, ние сме били от 1000 години тук и ще бъдем тук и занапред. Що се отнася до вас "ястребите", виждам доста се местите да живеете в нашата маловажна България, но пък не съм чул за българин да иска да живее в страната на "ястребите". Може би , защото "ястреба" с двореца ви е забранил youtube , знам ли ... демокрация...
отговор Сигнализирай
57
До Врабче османлията
преди 10 години
Харесвам 36 Не харесвам 0
Имаш късмет,че се налага да отстъпя компютъра си глупьо,инак ще те правех на пестил чак до сутринта! А ти през това време кажи на хората защо ми заприличваш все повече на сърбомански "македонец" от онези,дето нямат знания и морал,но имат Български инат???
отговор Сигнализирай
56
Toto
преди 10 години
Харесвам 44 Не харесвам 0
Ястребе, Ястребе.. гледам на турски пишеш, в Турция живееш.. и не само ти а и другите "ястреби" дето ги е страх да се върнат, че ще им оскубят перата :) Що се отнася колко неизвестни са българите по света, прочети за откритията на турските "учени-ястреби" и какво важно са дали те на света и после прочети за маловажните Българи :) Добре, че беше българин да даде равна власт на жените и мъжете в "модерна" Турция и да ви оправи образованието, че още щяхте да драскате с калемите по стените.
отговор Сигнализирай
55
До Врабец османлията
преди 10 години
Харесвам 35 Не харесвам 2
Аспаруховите Българи говорели праславянски език подобно на пратюрките.които заговорили турски,когато се смесили с мон-голи и ***-н-га-ли.
отговор Сигнализирай
Новини