BGONAIR Live

Туризмът в Турция пропада. Пропада жестоко!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

356
Доктора
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Еми ходи в Дубай бе.....тарикат. И ползвай мейд ин Чина.....ха..ха..ха
отговор Сигнализирай
355
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 49 Не харесвам 10
Хак да им е. С нациста Ердоган начело, ще търпят и още, и още загуби. Не само руснаци спряха да ходят там. И българи. И германци. И всякакви. Заради терористичните атаки - които са военен отговор на безчинствата на Ердоган. Аз лично пък бойкотирам абсолютно всичко, идващо от Турция. Видя ли "Made in Turkey", не купувам. Приканвам всеки който мрази Ердоган и политиката му, да направи същото. И да не ходи на екскурзии до Турция., дори ако не го е страх от атентати.
отговор Сигнализирай
354
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 43
По гръцките курорти броят на ушaнките е намалял в пъти. Няма ги кресливите пияндурници и е станало много по-приятно.
отговор Сигнализирай
353
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 38
До СЛАВА РУСИна кого му пука за вас получовеците? Стойте си в крим и яжте гилзи.
отговор Сигнализирай
352
да
преди 10 години
Харесвам 33 Не харесвам 6
нещо май някои хора се бъркат - българите няма за какво да завиждат на турците - изобщо не ни пука за тях
отговор Сигнализирай
351
хаха
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 34
тая статия е преписана сигурно от Комсомолькая правда!Пропуснали са да напишат как 100% от *** почиват в Крим и си играят на война. хахахаха
отговор Сигнализирай
350
Доктора
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 39
Бях в Кушадасъ за седмица. Спад има,но не жестоко. Държата поощрява турците да почиват в тяхните курорти. И те се чувстват по-добре дори от чужденците. Ние само може да сънуваме това. Освен това дори се шегуват че без руснаците ще икономисат от водката........
отговор Сигнализирай
349
gogo
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
30 милиарда?Че тур-операторите да бяха купили на Русия 2-3 такива изтребилетя като сваления, за извинение и като молба за отмяна на наказанието
отговор Сигнализирай
348
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 30
И нашият ще пропадне жестоко след 1-2 години, когато англетата направят брекситот, а Рашата фалира окончателно и безвъзвратно. То колелото на историята се върти!
отговор Сигнализирай
347
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 6
Ердоган и приближените му ще заграбят апетитните парчета от турзима и след това ще "клекнат" пед Путин. Заради подобни интереси ние фалирахме банка, защо Ердоган да не се изгаври с туризма на страната.
отговор Сигнализирай
Новини