IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Вучич отсече: Сърбия няма да се откаже от въглищата, за да угоди на ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Гледат си държавата. Не са като останалите роби, измъчвани с измилени науки от либерастията
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 14
До някъде е прав, до някъде Не. Просто е изостанал спрямо колегите. Света е на всички и всипки се тровим и всеки носи отговорност. Децата се тровоят, възрастните умират рано рано , а той говори за пари. Неизглежда убедително! Аз също съм против тези отрови ,какво и горивата. Трябва да наорасим вчера по чист интов зависи от всеки един гражданин.
отговор Сигнализирай
29
Паисий
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Ако се чудиш кое е по-важно - околната среда или икономиката, опитай да не дишаш, докато си преброиш парите.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
За ЕС трябва ЙЕС.....................
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
NATO им бомбардира инфраструктурата преди 20 години, какво значение има дали имаш ТЕЦ или ВЕЦ, като те бомбардират нямаш нищо. Иначе , сърбите се държат много повече един за друг от нас българите, затова може да им завидим, не заради ТЕЦ овете. Нашите са безгръбначни, но не се знае дали не е по-добре така за момента.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Ще мръзнем като кучета с великата "зелена сделка"! Скоро!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 4
Направо се чудя защо харесвате безумията на Веселинь? Не виждате ли, че е за психиатрично лечение?
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
Тоя е почти толкова г.лупав, колкото и началника на РСМ. Лъскайте б.астуна на съветските ви "братя". Късмет че има и по-прости народи и от нас на Балканите. След 5-10 год ще има кой да вземаме да сменя памперсите на нашите пенсионери.
отговор Сигнализирай
23
ББ
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
До ГРОБ за ГЕРБто така...гоУемият го отнесоха те,...в юго...скоро беше...дано не са забравили,предшествениците му са в затвора...едни се самаубиха въпреки ,че живееха в 6 звездни хотели...продължавай да угаждаш на путин...и обричаш децата си на бедност...срам...и презрение!!!...на смърт...отнемаш им въздуха и водата беден...природни катаклизми...и се заблуждаваш,че ще ти го позволим???
отговор Сигнализирай
22
ГРОБ за ГЕРБ
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 14
Голем, църен, жилест и спинозен за еврогеювите!!!
отговор Сигнализирай
Новини