IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Илия Лазаров: Загубата на Заев е заради балкански тарикатлъци


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Az
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 31
Някакъв комунистически *** обяснява кой трябвало да е в ЕС и кой не . Абе , Гньо, това не ти е соцлагера , ако някой няма място в ЕС, по всички критерии това е Бъглария и то заради гадни ченгета като теб.
отговор Сигнализирай
9
фори
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 5
Не е вярно!Много от управляващите в РСМ,достигнаха космическо развитие.Повярваха си,че са велики,безсмъртни и безгрешни.Дори каквото и да правят е позволено,ненаказуемои най-вече безотчетно!Това провали и крадливите,алчни и корумпирани политици в България!Малка разлика -РСМ го разбраха много бързо,ние след по-вече от ...30 години!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 47 Не харесвам 4
В неделя по Хоризонт пуснаха част от репликите на Заев и мадамата, която спечели. Най-сериозният компромат, който се опитваха да й спретнат, е че била с български корени (и това е абсолютно сериозно, тя обясняваше как се е казвала Данела, а не Даниела и нямало нищо българско в нея). Не, тези задръстени ориенталци-шовинисти, заседнали някъде в средните векове, просто нямат място в ЕС.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
Според Лазаров след като Заев е тарикат,ние трябва да сме напълно доволни ,след като наглеца Хр.Мицкоски спечели местните избори и се очаква да спечели и парламентарни ,ако има извънредни такива!Той направо си казва ,че ще излезе от договора за ,,Приятелство и добросъседство" и няма с нищо да се съобразява с България.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
Северномакедонците искат да се върнат в Сърбия и да си предадат суверенитета на сърбите, но искат да го направят с достойнство :)
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Зайо загуби заради ,,европската уния ,, :) И ония вярват в европската уния .
отговор Сигнализирай
4
СДС
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 8
Бяха политически ренегати, а ОДС - морални де генерати.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
#2 Стига само колко си неграмотен.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 17
Този колко е коромпиран.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Не приятелю просто лъхаше на умряла риба.
отговор Сигнализирай
Новини