BGONAIR Live

Зодиите, които се подчиняват на партньора във връзките


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Съобразяване с партньора. Не се възприема като подчинение.
отговор Сигнализирай
3
вгз
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Рака е може би най-гадната зодия. Много люспи, малко месо. За нищо не става.
отговор Сигнализирай
2
_|_
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Измислици премислици. То ако беше толкова лесно, ама не е.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Специално "Риби" и "Везни" - може и да има такива като гореописаните, но не знам колко рядко се срещат. В повечето случаи са завършени егоисти. Не, че не разбират какво причиняват на партньора си, когато се грижат само за собственото си благополучие. Понякога дори проявяват дребна снизходителност. Но не се отказват от собствения си комфорт дори и тогава, когато нещо съвсем дребно, свързано с реализирането на плановете им, може да има много неприятни последици за онзи, който им се доверява.
отговор Сигнализирай
Новини