IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Почина млад български футболист


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Доколкото разбирам от текста, починалото момче се казва Ангел, а в отбора има и друг футболист с фамилно име Петров, който се казва Антон. Явно между двамата има роднинска връзка, след като изказват съболезнования на Антон. Да почива в мир Ангел, дано вече да е на по-добро място.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Жалко за момчета, Бог да го прости.
отговор Сигнализирай
8
Пророк Антиваксарий
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Бог прощава, дяволските сиропи - не!
отговор Сигнализирай
7
От София
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Веселинъ7112136860....Като се влезе на сайта на Бдин Видин, има състава на отбора и има Ангел Петров, има и Антон Петров. Може би са братя, като явно този, дето е писал статията го е мързяло да мисли и не го е проверил, а само е преписвал.
отговор Сигнализирай
6
чичо Дончо
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 7
До: Христо ХристовТи може да си антивакса но нямаш нищо в главата продажен копейчо! На тебе ако ти падне тухла на главата пак ли ваксата ще е виновна?
отговор Сигнализирай
5
НИЕ, ВИЕ, ТЕ
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 10
Алоооо журналята, оправете си грешките..... И явно ваксите са почнали да действат вече. Лека му пръст на момчето.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 3
Светла му памет! Жалко за младия живот!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 1
От какво е умрял
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 17
Въпросът е от дрога ли е гушнал букета или от фалшив алкохол. Те там на северозапад не изтрезняват буквално.
отговор Сигнализирай
1
Веселинъ7112136860
преди 5 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 6
Лека ми пръст на момчето! Ако и да не разбрах как точно се казва-Ангел или Антон.Не разбрах също така защо клубът изразява съболезнования на починалия.Съболезнования се изразяват на близките.Лека му пръст на нашето Българско момче.
отговор Сигнализирай
Новини