BGONAIR Live

Шампионите от Левски изпуснаха Лудогорец в Разград


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
На агите явно вече не им се играе. Решили са тая година да почиват или им омръзна да бият Левски.
отговор Сигнализирай
4
Без ористрастие
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Аз не съм фен нито на Левски,нито на Лудогорец, но от заглавието останах с впечатление, че Левски е бил по-добър на терена. Като прочетох статията, разбрах,че по-скоро е било обратното. Явно авторът е бил пристрастен. Няма лошо, но го заяви.
отговор Сигнализирай
3
Баш Левскар
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Отборите които Левски ще срещне в Европа в началото са подобни на Лудогорец. Играта на Левски като цяло не е убедителна. Необходими са поне 2-*** качествени футболисти- ново попълнение. Действай Наско! Не чакайте последния момент!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
ясно що сайта е на попара, сашко е гледал мач...
отговор Сигнализирай
1
Само Левски
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
"в" шампиони ли са или "по" шампиони ли са... а за шампионска лига от кога мечтаят...историята не лъже
отговор Сигнализирай
Новини