BGONAIR Live

АЕК засили Левски в Лига Европа след 4:0 в Атина


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 5
До 39 Дали отборите ще се казват Левски и Ботев,или Тире и Запетая е все тая. Пак ще има делене. Нормално е всеки фен да си защитава неговият отбор. Даже според мен всеки отбор трябва да носи името на велик българин. Младото поколение вече не знаят имената на повече от 5 български герои. Това ще е начин да не се забравят.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
Levski s tij schuschlezi ne Gi vizdam skriha im topkata a gelosenia ispanez Mnogo si povjrva
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 3
Българският футбол е измама и подмяна, като държавата. Собствениците са поставени лица създадени от ДС в миналото (ЦСКА, Разград, Пловдив + мн.др.) и от настоящето (Левски). Интересува ли ги какво става в клубовете им? Назначават послушковци, а стратегия за школи няма. Имам чувството, че мачове се уреждат и шампионът е ясен от рано. По-стар от комунизма е проблемът с отбори, кръстени на национални герои. Това е най-простият начин да се делим и противопоставяме. Как се гради общество така?
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ах какви заглавия четох днес... Денят на истината! ..Левски пред портите на рая! Излизаме без страх за победа!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
За какво се взимат чужденци, като не могат да играят добре. Те и другите отбори в Европа купуват, но по-класни и пак резултатът е същия - липсва на развитие на български играчи, стадиони, школите работят с българчета, но няма захранване с качество, а и да има са изместени от чужденци със съмнителни качества .
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
ВЪРТИ се един филм за Леески по носталгия и там слушам Лафчис да вика:градим отбор за Европа.И кво , след 30 г пак съшото.Градил Илия ....Имаше един Левски през 60 те, убиха Гунди или той се самоуби като седмица по -рано казва:съжелявам , че станах футболист.Това е тъжното в Бг.Съжаляваме за всичко накрая.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 5
Споко уе, оранжевите припоци утре ше ги припляскат с 5 или 6 на нула да се получи красивичко
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Голям резил, но очакван. Очаквам още много да се излагат в Европа. Разликата в класите е огромна. Ще берат як срам сега в групите. Там отборите са даже по-силни от тия гърци.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Левски ПРОДЪЛЖАВА да играе в Европа!
отговор Сигнализирай
32
до
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ама то и гърци нямаше в Аек.
отговор Сигнализирай
Новини