Кристиан Илич донесе успеха за "черно-белите"
Обновена: 21 апр 2021 23:00 | 21 апр 2021 22:38, Анисия Иванова
8
Снимка: Facebook

Локомотив Пловдив победи с 1:0 Левски в един от най-чаканите мачове от 25-ия кръг на efbet Лига.

Успехът за домакините донесе Кристиан Илич малко след началото на второто полувреме. Той можеше да е много по-изразителен, ако не бяха пропуските на футболистите на Александър Тунчев. Най-деен в тях беше Димитър Илиев, който пропиля една 100%-ва възможност.

За всички 90 минути "сините" нямаха нито един точен удар, а неточният бяха само два. В класирането Левски остава на 9-то място с 28 точки, а Локомотив е 2-ри с 52 т.

В следващия кръг за Левски предстои Вечно дерби с ЦСКА, докато "черно-белите" гостуват на ЦСКА 1948.