Българинът се разписа при победата на Фулъм с 4:1 над Кристъл Палас
Обновена: 22 окт 2013 14:13 | 22 окт 2013 00:11,
5
Бербатов ликува след гола си срещу Кристъл Палас. Снимка: Ройтерс
Фулъм изигра най-силния си мач от началото на сезона и разби като гост Кристъл Палас с 4:1 в последната среща от 8-ия кръг на Висшата лига.

Димитър Бербатов бе титуляр и се отчете с първия си гол за сезона във Висшата лига. Той излезе като титуляр, но бе сменен в 89-ата минута от Родайега.

Домакините започнаха по-добре мача и чрез Мариапа откриха в 7-ата минута, но с изключително красиви попадения на Касами и Сидуел в 19-ата и 45-ата резултатът бе обърнат.

Бербатов се разписа с глава в 51-ата минута, за да направи преднината на тима си по-убедителна, а Сендерсон добави също един гол в 55-ата минута за крайния резултат.

След този мач "Котиджърс" е 13-и в класирането с 10 точки, а Палас е на предпоследното 19-о място с 3 точки.

Подробности за мача прочетете в Gol.bg

5
4
1

1

Гошо Тъпото преди 10 години
В Кривунделово празнувахме гола на бате Митко с.... песен за разгрома 3:0 над Левски.
3
2

3

Анонимен преди 10 години
До Димитър ПеневТи драги , да си е...беш майката проста ... ако други вече не са я напнали на магистралата. Досвидания дорогой ублюдок.
2
8

4

tough преди 10 години
Брях, тва момче още ли ритало? Нищо се не чува за него.
1
16

6

Димитър Пенев преди 10 години
Тоя шушлек Бербостана за смях, преди да вкара страхотния си гол Касами!Беше се олабил на терена като печен праз и нищо свястно не вършеше. Едва, когато случайно топката го докосна по главата и влезе във вратата се ухили. След това си беше влезе в ролята на регулировчик. Обаче поне вече му е ясно, че не той е голмайстор в отбора и не всички трябва да му подават топката точно на крака, за да я мушне от два метра пред вратата.Пак извади късмет шматорака му!