Късен гол върна "сините" надежди, Левски с храбро 1:1 срещу Айнтрахт

"Сините" стигнаха до равенството след попадение на Фадига в 95-ата минута.
Обновена: 24 авг 2023 23:29 | 24 авг 2023 22:08, Красимир Ангелов
123

Левски изигра страхотен мач и стигна до драматично равенство 1:1 срещу Айнтрахт в първа среща от плейофите на Лига на конференциите.

Гостите дръпнаха в резултата с гол на звездата Рандал Коло Муани в 6-ата минута, но Левски стигна до равенството след попадение на Фадига в 95-ата минута.

Срещата се игра пред 35 000 "сини" ултраси, които създадоха невероятна атмосфера на стадион "Васил Левски".

Реваншът на "Дойче Банк Парк" във Франкфурт е на 31 август, четвъртък, от 21:30 часа.

Подробности за срещата четете в Gol.bg

Кадри от шествието преди мача вижте в галерията на фотографа Димитър Кьосемарлиев

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Dnes.bg

123
63
0

0

ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ преди 7 месеца
Драги ми смехурко, този гол с "клизма" от 30 м. шут от място в паяжината се върти постоянно по Евроспорт! Сравняват го с подобни на Роберто Карлуш! Да равен, но не играем със великия "Сепси"......0:6!!!

6

Ако клуба не се разграничи от поведението на ултрасите, повече този клуб не съществува за мен!
60
0

6

az преди 8 месеца
Само като им погледнеш празните погледи, жестовете и най-вероятно миризмата, която лъха от тях, вече знаеш, че са лош материал..
59
5

2

Пропаднала работа са тези сини ултраси! Усраха се да се хвалотят колко голяма работа са и какъв чутовен мач са изиграли! А всъщност става въпрос за РАВЕН резултат и то само с един гол,вкаран с клизма в последната минута на СОБСТВЕН терен и публика!!!
58
2

6

Точен преди 8 месеца
Снимка 8 доказва, че ФК Левски са еничари на Козяк.
57
7

6

ФК Левски НЕ е България. А лепиларите от Подуене петнят името на Апостола. Време е за Възраждане и да изгоним ФАЩ-окупаторите от Отечеството.
56
1

3

pi преди 8 месеца
Браво на "родния" ни отбор и "родните " ни футболисти. Браво и на агент Тара, който усилено защитава МОООЧЧA
55
0

5

Стоян преди 8 месеца
Браво на момчетата. Повече кураж и успех в Германия. Ние сме зад Вас. Интересно ми е дали нашите съдии гледат такива мачове. В българския шампионат при такъв мач щеше да има 5-6 жълти и поне един червен картон и "майсторите" щяха да победят с три гола разлика.
54
9

7

7 преди 8 месеца
Българи юнаци нещо не се чу на мача!Защо ли?Синьото е станало тъмночерно!Няма лошо-съвременен нацизъм,облечен в синьо-черно!Късметлии!на 31-ви ги чака дъжд от голове и ще се върнат нашите херои като ***!До тук-като домашно куче ,което лае само у дома!
53
0

7

до 99 преди 8 месеца
Браво за коментара. Трябва да има повече такива Българи!
52
1

17

Средна възраст на състава на Левски- 22г. 4м.. Уникален Левски! Поклон! ЦСКА-р съм, но адмирации за младите БЪЛГАРСКИ момчета в състава. Да, има няколко бразилци, особено Уелтън е уникален. Престъпен гол за Айнтрахт, нередовен. Престъпни пропуски и на Левски. Ако гледаме чистите положения, то Левски е победител в мача. Вече няма правило за гол на чужд терен и нещата са в полза на нашите момчета. Браво! Вие сте бъдещето на националния отбор! А ние в ЦСКА наемаме менте треньори и играчи...
51
3

7

*** с масектомия и татуировки на националниите ни герои,най-долнопробната извадка на вилнеещата неграмотност и простотия ,отиват да бутат паметник(харесван или не) ,на истински бойци и герои - *** и олицетворение на днешнта реалност на всяко ниво!Това не е спорт,това не са запалянковци,това е чалга!