Късен гол върна "сините" надежди, Левски с храбро 1:1 срещу Айнтрахт

"Сините" стигнаха до равенството след попадение на Фадига в 95-ата минута.
Обновена: 24 авг 2023 23:29 | 24 авг 2023 22:08, Красимир Ангелов
123

Левски изигра страхотен мач и стигна до драматично равенство 1:1 срещу Айнтрахт в първа среща от плейофите на Лига на конференциите.

Гостите дръпнаха в резултата с гол на звездата Рандал Коло Муани в 6-ата минута, но Левски стигна до равенството след попадение на Фадига в 95-ата минута.

Срещата се игра пред 35 000 "сини" ултраси, които създадоха невероятна атмосфера на стадион "Васил Левски".

Реваншът на "Дойче Банк Парк" във Франкфурт е на 31 август, четвъртък, от 21:30 часа.

Подробности за срещата четете в Gol.bg

Кадри от шествието преди мача вижте в галерията на фотографа Димитър Кьосемарлиев

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Dnes.bg

123
23
3

7

Анонимен преди 8 месеца
Из Люлин се шляят пласьори и наркомани със сини шалчета.
22
2

9

На мач ли са отишли,да попитам?Опънали плакат на трибуните,появиха се кадри от стадиона където левскарите се заканиха да направят провокация"Събирайте палатките,идваме след малко"ЛумпEни.
21
2

2

До анонимен *** 15 точки вади УЕФА на Лески.
20
5

2

Много хубави хора се виждат по снимките. Млади освободени, решителни. И умеят да се себеизразяват. Красиво е.
19
4

4

ЦСКА септ, знаме преди 8 месеца
До Фен Ще ликвидараме сградата на Лески до БНБ после, само опитайте. Камик няма да остане.
18
6

2

До 26 И изброените от теб турски отбори са със селекции за над 100 милиона евра разбирачо. С пари всеки може
17
6

13

Фен преди 8 месеца
Всички след малко отиват към паметника да видят дали Копейката е там или скрит в някой бункер като шефа си Путлеряка
16
3

6

Турските Галатасарай, Фенербахче, Бешикташ и Адана Демирспор до сега са изиграли 19 мача и са спечелили 16, 2 равни и само 1 загуба. Към 60 мината Адана водят в Бегия и може още точки да натрупат за Турция. ТАКА СЕ ТРУПА КОЕФИЦЕНТ НЕ КАТО НАШИТЕ.
15
5

6

Пуснах една сълза,взеха купата.хахах.От Левски съм,нооо вече няма футбол .Всичко е пране на пари.
14
3

8

Лецки испада а Лудборец се класира за конференция.
13
2

3

Г-да, събирайте кинти за заплати на бягащите по терена и за Раев!

4

Браво на Левски но вероятно ще отпаднат, Лудогорец пада с най-големия разгром от всичките си домакински мачове и няма много надежда в тях в Европа за точки.
10
8

10

Хаха, какви нещастници. Толкова радост за един равен резултат. Ще кажеш, че са победили Барселона. Хаха. В Германия ще ги бият 3:0.