ЦСКА задълбочи кризата в Берое с 2:0

"Червените" запазиха дистанцията от лидера Лудогорец
Обновена: 16 мар 2019 20:38 | 16 мар 2019 20:25, Веселина Йорданова
4

ЦСКА задълбочи още повече кризата в Берое, след като постигна успех с 2:0 над гостуващия тим на стадион "Българска армия".

Това стана в среща от 26-ия кръг на Първа лига, след която тимът има 57 точки и запази дистанцията на 5 точки от лидера в класирането Лудогорец.

Заралии от своя страна са 5-и с 42 точки и изостават на 3 точки от четвъртия в таблицата Ботев (Пловдив).

Първото попадение бе дело на Тиаго в 18-ата минута. Ерол Алкан си отбеляза автогол в последните минути на продължението, а поражението е трето поредно за заралии. Победата пък е трета поредна за "червените".