Фулъм премаза Висла Краков на Цецо Генков

Българинът влезе като резерва, пропусна добро голово положение
Обновена: 4 ное 2011 10:12 | 4 ное 2011 09:37, Красимир Ангелов
0

Лондонският Фулъм успя да стигне до категорична победа с 4:1 над полския колос Висла Краков.

Двата тима се изправиха един срещу друг на "Крейвън Котидж" в Лондон, в двубой от Група К на Лига Европа.

Българският национал Цветан Генков влезе в игра през второто полувреме и имаше възможност да се разпише в противниковата врата, но не успя. Той влезе в игра на мястото на Лукаш Гаргула в 61-ата минута.

Още в 5-ата минута домакините имаха гол преднина в актива си, след като Деймиън Дъф засече перфектно центриране на Анди Джонсън.

В 9-ата минута обаче Висла изравни след хубаво попадение на Кирм.

Домакините натиснаха здраво своя противник и в 30-ата минута Джонсън реализира след прекрасен удар от воле. В 57-ата минута отново Джонсън бе точен, за да направи преднината на домакините 3:1.

Крайното 4:1 в тази среща оформи Стив Сидуел, който реализира в 79-ата минута.

Благодарение на победата Фулъм събра актив от 7 точки и заема второто място в класирането. Висла пък остава на дъното с 3 точки до момента.